Genital Estetik Adana'daki Kliniğimizde Uygulanmaktadır.

genital estetik adanaGenital Estetik: Ameliyatsız Vajina Estetiği Çözümlerimiz

Kadınlar, bu yüzyılda cinselliğe olan bakış açılarını değiştirmeleri sonucu yeni arayışlara girdiler. Kadınlarında cinsellikten haz duymaları normal ve gereken bir duygudur.

Kozmetik Jinekolog Dr. Ebru Ünal, kliniğinde Genital Estetik uygulamalarını en modern uygulamalar ile gerçekleştiriyor.

Önemli olan bu operasyonların doğru ellerde ve hijyenik şartlarda, tecrübeli kişiler tarafından yapılmasıdır. Genital estetik operasyonunun temeli müdahelenin kadının ihtiyacına yönelik olmalıdır.

Dr. Ebru Ünal , Queen Mary üniversitesi, Londrada Medikal Estetik yüksek lisansı yaptı. Bu eğitime başvurmaktaki amacı kadınların doğru ve yeterli yüz ve genital estetik uygulaması almalarına yardımcı olmaktır.

Op. Dr. Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitesi’nde gereksiz müdahele ve düzeltme ile kadınların cinsel hayatlarının bozulmasını engellemeye çalışıyoruz. Bu nedenle kliniğimizde yapılan operasyonların temelinde  kadının istediği kadar düzeltme hedefi vardır.

VAJİNAL DARALTMA (VAJİNOPLASTİ)

Gebelik normal doğumla veya sezeryan ile sonuçlansa da vajende genişlemeye yol açabilir. Doğum sonrası vajende genişleme olması ve kadının  eskisi gibi haz alamaması veya eşlerinin genişleme olduğundan şikayet eden kadınlarımıza mükemmel bir çözümümüz var. Fotona Lazer ile ile ameliyeatsız olarak tek seansta kollajen artışı ile vajende daraltma ve lazerin kanlanmayı arttırması ile de orgazm sorununu başarı ile tedavi ediyoruz.

Çocuk doğurmadığı halde vajendeki genişlik nedeniyle haz alma sorunu yaşayan kadınlarımıza Fotona İntimaLaze ile  tek seansta çözüm sunuyoruz.

Ağrısız olarak yapılan İntimaLaze Lazer uygulaması yaklaşık 15 dakika sürmekte. Kadın daha sonra hiçbir ağrı hissetmez. Ameliyat veya kesi olmadığı için herhangi bir infeksiyon yada pansuman gerektirmez. 4 gün sonra tekrar ilişkiye girmeye başlayabilir. Lazer sonrası 6. Haftada Kadın ve eşi ciddi daralma fark edecektir. Kadınların hepsi uygulama sonrası daha kolay orgazm olduklarını söylemektedir.G point isteyen hastalarımıza Lazer sonrası  dolgu  uygulaması da yapabiliyoruz.

İntimaLaze Fotona Lazer uygulama ücretimiz 2000TL dır.

Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitesini Arayarak bu hem kolay ve hemde kesin etkili yöntem için Randevu Alınız.

LABİUM MİNUS (LABİOPLASTİ – İÇ DUDAK KÜÇÜLTME)

Labium minus (iç dudaklar) yapısal büyüklüğü sonucu mayo veya bikini giyildiğinde çirkin görüntü olabilir. Bu kadınlarda ilişki sırasında bu dudakların içeriye doğru girmesi ile ağrı olabilir. Labium minus büyüklüğü veya sarkması yada dudakların eşit ebatta olmaması durumunda cerrahi uygulama kliniğimizde Ellman radyofrekans ile yapılmaktadır. Labium Minus (Labioplasti – İç Dudak Küçültme) operasyonu ile bu sorunu lokal anestezi ile 30 dakika gibi kısa bir sürede çözüyoruz.

DOĞUM SONRASI OLUŞMUŞ YIRTIKLARIN DÜZELTILMESI (PERINOPLASTI)

Doğum sonrası oluşan yırtıklar 30dk. da, lokal anestezi altında Ellman radyofrekans ile  düzeltilmektedir.

REKTOSEL VE SİSTOSEL (İDRAR TORBASI SARKMASI) ONARIMI VE LAZER İLE İDRAR KAÇIRMA TEDAVİSİ

Rektosel ve sistosel gibi doğum sonrası gelişen barsak veya mesanenin vajene fıtıklaşması durumunda cerrahi müdahele gereklidir. Dr. Ebru Ünal Almanya, Rostock ta bulunan Helios Kliniğin’de Dr. Eckhard Petri ile çalışmış olup, pelvik taban cerrahisi eğitimi almıştır. İdrar kaçırma, idrar torbası sakması, sistosel ve rektosel gibi şikayetlerde son teknolojik yaklaşımlar ve güncel bilgiler ile tedavinizi planlıyoruz. Cerrahi istemeyen ameliyatsız genital estetik çözümleri arayan hastalarımıza alternatif tedavi önerileri sunuyoruz.

İncontiLaze- Fotona Lazer ile idrar kaçıran kadınaların şikayetlerini tek seansta çözüyoruz. Lazer uygulaması 15 dakika sürmektedir. Lazerin oluşturduğu etki ile sarkma ve idrar kaçırma sorununa neden olan doku kaybı düzeltilmektedir. Uygulama sonrası etkisi 6. haftada ortaya çıkar. Lazer sonrası kadın hemen günlük işlerini yapar ve ağrı kesici kullanmasına gerek yoktur. Uygulamadan 4 gün sonra ilişkiye girebilir. İncontiLaze Lazer uygulaması öksürüp hapşurma ile veya eğilme veya hızlı hareket ettiğinde idrar kaçıran kadınlar için veya birden sıkışma hissi yaşayarak tuvalete yetişemeyip idrar kaçıran kadınlar için uygun ve etkili bir tedavidir.

İncontiLaza ile idrar kaçırma tedavisi 2000TL dir.

Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitesinden randevu alarak bu sorununuza 15 dakikada çözüm bulabilirsiniz.

Kronik idrar yanması, cinsel ilişkide ağrı veya vajinismus gibi şikayetlerde kişiye özel tedavi sayesinde başarı şansımız yüksek orandadır.

Hijyen kurallarına ve hasta gizliliğine önem verilen kliniğimizde, hasta memmnuniyeti ve sağlığı bizim için ilk sırada yer almaktadır.

Op.Dr.Ebru Ünal’ın benzer konularda yazdığı blog yazılarına Genital Estetik Blog Yazıları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Genital estetik uygulamalarımız ile ilgili sorularınız ve randevu için aşağıdaki formu doldurun veya 0322 458 458 9 nolu telefonumuzdan bizi arayın.


Adınız (gerekli)

Emailiniz (gerekli)

Konu

İletiniz