Vajina Daraltma Ameliyatlarını Başarıyla Gerçekleştiriyoruz.

vajina daraltma

Vajina Daraltma İşleminde Ağrısız Tedavi

Kadınların çok fazla dillendirmeseler de yaşadığı sıkıntıların başında vajina genişlemesi, orgazm problemi ve idrar kaçırma gelmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle kadınların bu sorunlarına lazer tedavisi ile yeni bir tedavi seçeneği eklendi: lazerle vajina daraltma. Vajinal gevşeme problem yaşayan doğum yapmış veya yapmamış, idrar kaçırma ve orgazm problem olan kadınlar fotona lazer vajina daraltma tedavisi ile yüksek memnuniyet derecesinde tedavi edilebilmektedir.

Kolay uygulanımı olan ve 20 dakika süren fotona lazerle vajina daraltma tedavisinde vajina mulozasonda 100 mikron kalındığındaki alan tedavi ediliyor. Lazer, vajina mukoza dokusunda sıkılaşmaya neden oluyor ve işlem yapılan bölgeden herhangi bir doku çıkarılmıyor. Bu nedenle kanama veya ağrı da olmuyor. Bu yüzden de herhangi bir anesteziye veya ağrı kesiciye gereksinim duyulmuyor. Uygulamadan hemen sonra kadın normal günlük hayatına devam ediyor. 1 ay içinde oluşturduğu etki belirgin hale geliyor. Uygulama yaptıran kadınların yüzde 98’i işlem sırasında hiç ağrılarının olmadığını belirtmiş.

Lazer ile vajen daraltma sonrası buradaki dokuda kanlanma ve yapılanma arttırıldığı için kadınların yüzde 75’i daha kolay orgazm olduklarını bildirmiş. Vajina dokusunda uygulanan lazerin ısı etkisi sonucunda kollajen yani bağ dokusunu vücut yenilemektedir. Bu yenilenmeyle bölgenin kanlanması belirgin oranda artar ve kollajen ile vajina mukozasında sıkılaşma oluşur.

Eşlerin yüzde 69’u memnun

Lazerle vajina daraltma uygulaması sonrası eşlerin yaptığı değerlendirmede eşlerden yüzde 69’u tedaviden 4 ay sonra daralmanın mükemmel olduğunu yüzde 27’si iyi olduğunu yüzde 4’ü ise hafif olduğunu belirtmiş. Hafif veya orta etki gören kadınlara ikinci bir seans güvenli bir şekilde yapılarak etkinlik arttırılabiliyor.

İdrar kaçırma problemini fotona lazer çözüyor

İdrar kaçırma tedavisinde incontiLaser uygulaması kolay, güvenli ve etkili bir tedavi yöntemidir. İdrar kaçırma tedavisinde uygulama vajina ön duvarına yapılmakta ve buradaki dokuda oluşmuş gevşeme tedavi edilerek idrar kaçırma sorunu çözülmektedir.

Fotona lazer ile vajinal daraltma hakkında daha detaylı bilgi için “Fotona lazer ile vajinal daraltma sağlıklı mı?” başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı öneririm.

Ağrısız vajina daraltma operasyonlarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir veya 0322 458 458 9 nolu telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.


Adınız (gerekli)

Emailiniz (gerekli)

Konu

İletiniz