top of page

Ağrılı Cinsel İlişki Tedavisi

Ağrılı cinsel ilişki tedavisi, cinsel ilişki sırasında ağrı sık karşılaşılan bir durumdur, neredeyse dört kadından üçünde hayatlarının bir döneminde ilişki sırasında ağrı olur. Bazı kadınlar için bu geçici bir durum olsa da sürekli ağrı yaşayan kadınlar da mevcut.

Vestibülitis şikayeti olan kadınların yaşadığı ilişki sırasındaki yanma sorununu artık PRP uygulaması ile çözebiliyoruz. PRP, sizden aldığımız 20 cc kanın ayrıştırılması ile elde edilen muhteşem bir iyileşme faktörü deposudur. Bu altın sıvıyı ağrı olan alanlara ve etrafına uyguladıktan sonra, ağrıda 3 hafta içinde ciddi azalma oluşur. Tedavinin en az 3 seans tekrarlanması gereklidir. Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitesi'ne başvurabilirsiniz.

1.jpg

Uzun yıllardır devam eden durumlarda veya ciddi vakalarda, göbek etrafındaki yağdan alarak elde ettiğimiz nanofat kök hücrelerini PRP ile karıştırıyoruz, ağrılı bölgeye ve etrafına uyguluyoruz.

PRP ve nanofat tedavilerimiz sonrası ağrınız geçecek ve cinselliğiniz artık normal hale gelecektir.

 

Yaptığımız muayene sonrasına bazı vakalarda ise FemiLift lazer ile bu bölge derisinde yenileme ve uyarma işlemi yapabiliyoruz. Bu sayede oluşan yeni deride enflamasyon olmuyor ve ilişki sırasında oluşan yanma geçiyor. FemiLift Lazer ile PRP uygulamasını beraber de yapabiliyoruz.

Vestibülitis şikayeti olan kadınların yaşadığı ilişki sırasındaki yanma sorununu artık PRP uygulaması ile çözümleyebiliyoruz. PRP, sizden aldığımız 20 cc kanın ayrıştırılması ile elde edilen muhteşem bir iyileşme faktörü deposudur. Bu altın sıvıyı ağrı olan alanlara ve etrafına uyguladıktan sonra, ağrıda 3 hafta içinde ciddi azalma oluşur. Tedavinin en az 3 seans tekrarlanması gereklidir.

 

Uzun yıllardır olan veya ciddi vakalarda göbek etrafındaki yağdan alarak elde ettiğimiz nanofat kök hücrelerini PRP ile karıştırıyoruz ve ağrılı bölgeye ve etrafına uyguluyoruz.

 

PRP ve nanofat tedavilerimiz sonrası ağrınız geçecek ve cinselliğiniz artık normal hale gelecektir.

 

Yaptığımız muayene sonrasına bazı vakalarda ise Femilift Lazer ile bu bölge derisinde yenileme ve uyarma işlemi yapabiliyoruz. Bu sayede oluşan yeni deride enflamasyon olmuyor ve ilişki sırasında oluşan yanma geçiyor. Femilift Lazer ile PRP uygulamasını beraber de yapabiliyoruz.

bottom of page