Çekmeköy Lazer ile Vajinal Daraltma

Çekmeköy Lazer ile Vajinal Daraltma Lazer ile Vajinal Daraltma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tedavi uygulamalarını seçerken hız ve uygulama kolaylığı en önemli tercih sebebi oluyor. Hayatımız o kadar hızlı akıyor ki, ara vermek, ameliyat için hastanede yatmak bazen mümkün olmuyor. Bu nedenle cerrahi uygulamaların yerini artık günlük hayatı etkilemeyen ve hayat kalitesini geçici süre için de olsa bozmayan tedavi şekilleri almaya başladı. Teknoloji ve tıbbın ilerlemesi, dokudaki sorunun temeline inmemiz sayesinde bir çok hastalığı farklı teknolojik cihazlar ile tedavi ediyoruz. Vajinal genişleme, ilişki sırasında zevk almada azalmaya, vajinada bulunan ruga deilen girinti -çıkıntıların kaybolmasına ve bu nedenle erkeğin ilişkiden zevk almasında azalmaya neden olur. İlişkide hava sesi gelmesi, orgazm olamama, penisi hissedememe, idrar kaçırma vajinal genişleme belirtileridir. Doğum yapmak vajinada belli bir miktar genişleme yapabilir ama iri doğum, uzun süren doğum eylemi ciddi gevşeme yapar. Hiç vajinal doğum yapmayan, sezaryen ile doğum yapan kadınların da vajinal genişlemeleri gebeliğe bağlı olmaktadır. Bebeğin başının vajina içinde oluşturduğu yer kaplama etkisi nedeniyle vajinal dokuda gevşeme oluşur. Yaş ilerlemesi de kadında vajinal gevşeme için bir sebeptir. İlerleyen yaş ile azalan kollajen miktarı nedeniyle vajinal dokuda gevşeme oluşur. Çekmeköy Lazer ile Vajinal Daraltma

Çekmeköy Lazer ile Vajinal Daraltma

Çekmeköy Lazer ile Vajinal Daraltma

Yeni teknolojik cihazımız Femilift  ile konforlu olarak vajinal genişliği düzeltiyoruz. Femilift vajina lazer, tüm vajina boyunca uygulanır ve vajinanın her noktasında etki ederek tüm vajinada sıkılaşma sağlar. Femilift lazer ile vajinal daraltma, vajinada, lazerin oluşturduğu etki ile fibroblast artışı olur ve dokuda yenilenme başlar. Bu yenilenme 1 ay içinde kanlanma artışı ve kollajen artışı ile sonuçlanır.

Vajinal lazer sayesinde idrar kaçırmanız geçer, daha kolay orgazm olursunuz. Hem siz hem de eşinizin cinsellikten aldığı zevk artar. Sadece siz değil eşiniz de daralmayı fark eder.

Femilift lazer ile vajinal daraltmanın etkisi kalıcı mı?

Vajinal lazer dokuda ciddi şekilde sıkılaşma yapar. Zaman geçtikçe vücut yaşlandığı için lazer etkisi ile  oluşan kollajen zamanla azalmaya başlar ve 2 yıl sonrasında ilk elde ettiğiniz etkinin azaldığını hissedebilirsiniz. Ama asla lazer öncesi yaşadığınız gevşeklik oluşmaz. Ben hastalarıma iki yılda bir vajinal lazer ile daraltma işlemini yaptırarak sıkılaşmanın artmasını sağlamalarını öneriyorum.

Femilift lazer ile vajinal daraltmanın başka faydaları da var mıdır?

Femilift lazer vajinada dokuda yenilenme ve canlanma sağlar. Bu nedenle sadece vajinada sıkılaşma ve daralma değil, vajinal dokunun ruga yapısının artmasını sağlar. İdrar kaçırmanızı geçirir. Sık vajinal enfeksiyon veya mantar sorunu yaşayan kadınlarda enfeksiyonun düzelmesini ve mantarın geçmesini sağlar. Menopoz sonrası kuruluk şikayeti olan kadınlarda vajinal ıslanmanın artmasını sağlar. Ayrıca cinsellikten zevk almanızı arttırır. Bazı kadınlar fazla ıslanmadan şikayet ediyor, femilift lazer bu ıslanmanın normale dönmesini sağlar ve ilişkide penisi hissetmeyi arttırır böylece orgazm daha kolay olur.

Femilift vajinal lazer yumurtalık veya rahmime zarar verir mi?

Femilift vajinal lazer sadece vajinal doku ve mesanede etkilidir. Lazer ışını yumurtalık, rahim gibi diğer dokulara ulaşmaz ve zarar vermez. Son derece güvenli bir yöntemdir.

Femilift vajina daraltma lazerini Vadistanbul Sarıyer’de bulunan kliniğimizde uyguluyoruz. 3 seans yapılması gereken tedavi sürecinde seans araları 4-6 haftadadır. Femilift vajinal lazer işlemine gelmeden 1 gün önce ilişkiye girmemiş olmanız gereklidir. Ayrıca idrar yolu enfeksiyonu, vajinal enfeksiyon varsa lazer işlemini tedavi sonrası yapıyoruz. Femilift vajinal lazer sonrasında 5 gün ilişkiye girmemeniz gereklidir. Tedavi sonrasında yürümeniz, gezmeniz gibi günlük aktivitelerinizi sınırlamanıza gerek yoktur.

Çekmeköy Lazer ile Vajinal Daraltma