Sitemizdeki yorumlar; hasta mahremiyeti gözetilerek, hasta haklarına uygun olarak ve hasta onayı alınarak yayınlanmaktadır.

Çok bilgilendirici ve rahatlatıcı oldu.Kafamdaki sorulara cevap bulabildim. Ebru Hanım oldukça pozitif bir doktor. Normal doğuma sayesinde daha ılımlı yaklaşıyorum. Normal doğum sürecini nasıl yönlendirebileceğimi anladım. Görsellerle normal doğumu anlamam kolaylaştı. Çok yararlı oldu. Herşey için TEŞEKKÜRLER.. – B.Ü.

Doğal doğum kursu kesinlikle benim için çok yararlı oldu. İyi ki katılmışım.Zaten normal doğum yapmayı çok istiyordum.Kursta bu düşüncemi desteklemiş oldu.Ayrıca çok keyif aldım.Sohbet niteliğindeydi.Aklımdaki sorulara ve korkularıma cevap oldu. ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.. – G.S.

Normal doğum korku ve endişelerime  olumlu yön veren bir kurs oldu.Elif Hanımın katılımı içinde teşekkür ederiz..Kendi adıma çok pozitif geçti. Ebru Hanım size ve ekibinize teşekkür ederim.. – S.Y.

Normal doğuma dair merak ettiklerimin  cevabını buldugum bir eğitim oldu.Korkularım biraz olsun giderildi ki zaten tamamen yok olacağını sanmıyorummm.Böyle bir program düzenlediğininiz ve özeniniz için TEŞEKKÜRLERR

Normal doğumla ilgili ön yargılarımı giderdiğim ve bazı yanlış bilgilerimin olduğunu farkettiğim keyifli bir kurs oldu.Ebru Hanım ve ekibine teşekkür ederim.

 Sevgili Ebru Hanım beklentilerimin çok  üstünde güzel bir kurs idi.Bence bütün gebelerin dinlemesi gereken bilgier.Umarım daha çok kitlelere ulaşabilirsiniz.Bütün gebelere tavsiye ederim 29 haftalık gebeyim.   – E.D.Y.

Doğum sırasında karşılşabileceğim durumlar hakkında bilgi sahibi oldum.İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim   – S.Y.K.

Faydalı bir kurs idi.Kafamdaki sorulara cevap buldum.

Sorularıma cevaplar aldığım, kafamdaki soru işareti/belirsizlik gibi kaygılarımı giderebileceğim ve motivasyonumu arttıran bir kurstu. Doğru bilinen yanlışlarımı da düzeltmeme yardımcı oldu. Teşekkürler.. – B...A...C...

 

Öncelikle bu eğitim için çok teşekkür etmek istiyorum. Bu eğitim öncesi normal doğuma plan inancımı yavaş yavaş yitiriyordum. Ama şuan gerçekten kendime inanarak bu işi başaracağıma inanıyorum. Çok verimli ve her gebenin katılmasını tavsiye ediyorum. Doğumda görüşmek üzere 🙂 – H...Y...

 

Rahatlamamı sağlayan bir doğum kursuydu. Doğumlu ilgili pozitif şeyler düşünmemi sağladı. Halk arasında oluşturulan doğumun negatifliğini silmeme yardımcı oldu. Doğum sürecini kafamda canlandırmama yardımcı oldu. Kafamdaki korkuları atmama ve rahatlatmama yardımcı oldu. Teşekkür ederim. – Y...T...

 

Hamilelik yolculuğumda katıldığım ilk seminerdi. Benim için gayet keyifli ve bilgilendirici bir toplantıydı. En önemlisi normal doğuma doğuma olan bakış açımı çok daha olumluya çevirdi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 

Doğal doğuma karşı isteğim arttı. Bu gibi eğitimlerin her hamile tarafından alınması gerekiyor. Doğumla ilgili korkuların bu şekilde yenilebileceğine inanıyorum. Doğumun ağrısız olabileceğine inancım arttı. Burada öğrendiğimiz yöntemlerle doğumun daha kolay olabileceğini inanıyorum.

 

Bu eğitim sayesinde doğum yöntemleri ve doğum hakkında bilmediğim, merak ettiğim birçok soruya yanıt buldum. Benim gibi bebeğini bekleyen diğer hamile arkadaşlarla bir arada olmak bana daha çok güç verdi. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum.

 

Doğuma hazırlık kursunuzun başarılı ve benim için gerekli bir döneme denk gelmiş olmasından dolayı da iyi olduğunu düşünüyorum. Korkularım hakkında aldığım bilgiler neticesinde daha rahat bir doğum gerçekleştirebileceğime inanıyorum. Bir kez daha doğru bir adreste olduğum için mutluyum. Her şey teşekkürler Ebru Hanım. Ben hazırım ve bu doğum normal, doğal bir şekilde olacak. Kendime, bebeğime ve size güveniyorum.

 

Doğuma hazırlık kursu ve hypnobirthing kursu kesinlikle eğitici ve öğretici bir kustu. Doğuma kadar olan süreçte bu tarz kursların faydalarını göreceğimizi düşünüyorum.

 

Normal doğum-Doğal doğumun ne olduğunun açıklamalarını yaptığınız için teşekkür ederiz. Bu eğitimin en büyük faydası pek çok gebenin bir arada olması ve benim aklıma gelmeyen soruların onlar tarafından sorulması. Bilgilendiğimi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

 

Nefes egzersizleri ve yaşamak üzere olduğumuz doğum deneyimi hakkında bilgilendirilmek güzel oldu. Kafamızdaki soru işaretlerinden ve bilmediğimiz durumların korkusu ve endişesinden kurtulmuş olduğumuzu düşünüyorum. İlk defa hipnozla doğum hakkında bilgi sahibi oldum. Doğumu yaklaşmış insanlar olarak bu eğitim bize yararlı oldu. Teşekkürler.

 

Bugün katılmış olduğum sevgili doktorum Dr. Ebru Ünal ve Filiz Hanım’ın gerçekleştirmiş olduğu eğitimde birçok cevapsız sorularıma cevap buldum. Normal doğum isteğim bu eğitimle bir adım daha ileri gitti. Gebeliğimin 36. haftasında Ebru Hanım sayesinde normal doğumun en iyi doğum yöntemi olduğunu öğrenerek geldim. Bugün eğitimde hypnobirthing yöntemini bizlere anlatarak aydınlatıp güzel bir egzersiz örneği yaptıran sevgili Filiz Hanım’a da güzel yaklaşımından ve bize kazandırdıklarından dolayı teşekkür ederim.

 

Bugün benim için çok güzel bir deneyim kazandım. Doktoruma güvenmem konusunda daha da çok kendimi iyi hissediyorum. Benim için önemli olan bugünkü toplantımızda acısız ve normal doğum anında yapılması gereken doğru şeyleri öğrendiğime inanıyorum. Evet ben bugün öğrendim ki, iyi bir doktor seçmişim şimdiden beni bu kadar çok rahatlattığı için teşekkür ederim. Bugün içimdeki tüm korkuları yok ettiği için Ebru Hanım’a teşekkür ederim.

Doğuma hazırlık kurslarımız ile ilgili sorularınız ve randevu için aşağıdaki formu doldurun veya 0322 458 458 9 nolu telefonumuzdan bizi arayın.


Adınız (gerekli)

Emailiniz (gerekli)

Konu

İletiniz