ebruunal-adana

Adana’ya gelmek için sadece kliniğimizde tedavi olmayı değil Adana ‘da yapacaklarınızı da hesaba katmanızı öneririz. Adana, Akdeniz bölgesinin doğu kısmında, yaklaşık iki milyon nüfuslu ildir.

Büyük İskender, Kleopatra ve hatta Lokman Hekimin yaşadığı yer olan Adana ve Seyhan Nehri etrafı, tarih açısından çok zengindir. Merkez Park, Hacı Sabancı Camisi, Atatürk’ün Evi, Etnografya Müzesi, Ziyapaşa Caddesi’ni görülecekler listesine koymanızı öneririz. Adana’da kebap yemek için fazla gezmeye gerek yok, her köşe başında bir kebapçı bulabilirsiniz. Biz Hasan Usta’yı denemenizi öneririz.

Adana’ya her gün İstanbul, İzmir ve Antalya’dan direk uçuşlar vardır.. Diğer illerle ilgili uçak seferleri için Adana Hava Limanı web sayfasını ziyaret ediniz. Pegasus, Anadolu jet, Bora jet, Atlas Jet, THY Adana’ya sefer yapan şirketlerdir.

Adana’da Kliniğimize ve Havaalanı veya otogara yakın olan ve güvenle kalabileceğiniz oteller ise; Divan Oteli, Seyhan Oteli, Shareton, Hilton, İbis Adana, Adana Plaza Oteli’ni kullanabilirsiniz.

mns-plazaKliniğimiz, E-5 Karayoluna paralel, Adana Sabuncu Camisi yanında, Acıbadem Hastanesi ve Ortapedia Hastanesinin karşısındadır. Adana Bilim Teknoloji Üniversitesinin bulunduğu bina olan MNS Plaza’nın yedinci katındadır.

Havaalanına 5 dakika, otogara 10 dakika mesafedeyiz. Şehir dışından gelen hastalarımız şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadan tedavilerini güvenli ve sağlıklı bir şekilde kliniğimizde olmaktadır.

Yapılacak olan tedavi şekline göre hastalarımızın randevuları, şehrimize gelişlerine göre planlanmakta ve aynı gün içinde tanı ve tedavimiz yapılmaktadır. Fotona Lazer ile vajen daraltma, Fotona Lazer ile idrar kaçırma tedavisi, vajinismus tedavisi, himenoplasti, normal doğum, cilt gençleştirme, dolgu ile yüz yenileme, Pellefirm, Pelleve gibi uygulamalar, Gynefix Bakırlı Spiral uygulaması en sık yaptığımız tedavilerdir. Bu uygulamalar diğer şehirlerden daha ucuz olduğu için, kliniğimizin kalitesi ve kullanılan malzemelerin orjinal molekül olması ve hasta memnuniyetinin yüksek olması nedeniyle hastalarımız tarafından tercih ediliyoruz.