Femilift Lazer ile Vajinal Daraltma

Femilift lazer ile vajinal daraltma, gebelik, sezaryenle sonuçlansa dahi vajinada genişlemeye yol açabilir. Bazen de hiç doğum yapmamış kadınlarda zamanla vajinal gevşeme ve genişleme şikayeti oluşabilir. Tüm bu şikayetlerden Femilift Lazer sayesinde kurtulmak mümkün.

Femilift Lazer ile Vajinal Daraltma

İlişkide hava sesi gelmesi, ilişkiden zevk alamamak, idrar kaçırmak, ilişki sırasında penisi yeterince hissedememek laksite yani vajinal genişlik belirtisidir.

Doğum sonrası vajinal genişleme olması, doğumdan sonra ilişkide ağrı yaşamak veya doğumdan sonra kadının  eskisi gibi haz alamaması veya eşinin genişlikten şikayetinin  olması gibi sorunlara mükemmel bir çözüm sunuyoruz.

Femiliftin geliştirdiği Robotik başlıklı vajinal lazer teknolojinin geldiği son noktadır.

CO2 piksel teknolojine sahip olan Femilift uygulaması ağrısızdır.

Femilift Robotik başlıklı vajinal lazer ile sadece 3  seansta belirgin vajinal daralma oluşur.

Femilift robotik başlıklı vajinal lazer, vajen dokusunda kanlanmayı arttırır, sinir hücrelerini yeniler ve yaptığı sıkılaşma sayesinde ilişkiden zevk alma ve orgazm olmayı sağlar.

Çocuk doğurmadığı halde vajinal genişlik nedeniyle haz alma sorunu yaşayan kadınlarımıza Femilift vajinal lazer ile etkili çözüm sunuyoruz.

Femilift Robotik vajen daraltma  Lazeri uygulaması yaklaşık 15 dakika sürer. Lazer ile vajinal daraltma sırasında ve sonrasında ağrınız olmaz ve günlük hayatınıza hemen devam edebilirsiniz. Vajinal lazer işleminden 5 gün sonra cinsel ilişkiye girmeye başlayabilirsiniz. Femilift robotik lazer ile ilk seanstan sonra dahi kadın ve eşi ciddi daralma farkedecektir. Femilift vajinal lazer, ayda bir seans uygulanır. Kadınların hepsi uygulama sonrası daha kolay orgazm olduklarını söylemektedir.

Vadistanbul’da İstanbul’da bulunan kliniğimizi 05326324034’den arayarak randevu alabilirsiniz.

Femilift Lazer ile Vulvar Beyazlatma

Genital bölgenin vücudun diğer bölgesindeki deriden biraz daha koyu olması normaldir. Ama zaman içinde yapılan ağda, lazer, sıcak ağda gibi uygulamalar nedeniyle ciddi koyulaşma oluşabiliyor. Genital bölgeyi kaşımak da koyulaşmaya neden olabilir. Bu bölgenin temizliğinde kullanılan bazı sabun ve uygun olmayan kremler de deride alerji yaparak renk değişimine neden olabilir.

Femilift ile genital bölge derisi beyazlatma işlemini kliniğimizde iki seans olarak planlıyoruz. Eğer gerek görülürse daha fazla seans da uygulama yapılabilir.  İşlem öncesinde genital bölge derisine lokal anestezik krem sürülür ve 30 dakika bekliyoruz.

CO2 lazer ile yaptığımız işlemin amacı, lazer sonrası eski derinin giderek alttan yeni ve açık renkli derinin gelmesini sağlamaktır.

İşlem sonrası hemen günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Genital beyazlatmada, Femilift karbondioksit lazer diğer lazerlere göre çok daha etkilidir.

Vulvar Sarkmanın Femilift Lazer ile Düzeltilmesi

Femilift Karbondioksit Lazerin özel geliştirilmiş başlığı olan Femitight ile vulvar deride oluşan sarkma veya kırışıklıklar 3 seansta  düzeltilerek sıkılaşma sağlanmaktadır.

Femilift Lazer ile Labioplasti İşlemi

Labium minus (iç dudaklar) büyüklüğü sonucu mayo veya bikini giyildiğinde çirkin görüntü olması, kadınlarda ilişki sırasında iç dudakların içeriye doğru girmesi ile ağrı olması, kronik kaşıntıya ve akıntıya sebep olması veya büyüklük nedeniyle kendine güven azaltması durumlarında labioplasti işlemini kliniğimizde lokal anestezi ile yapıyoruz.

Ellman radyofrekans ve Femilift Karbondioksit Lazer ile yapılmaktadır.

Femilift Lazer ile İdrar Kaçırma Tedavisi

Dr. Ebru Ünal Almanya, Rostock ta bulunan Helios Kliniğin’de Prof.Dr. Eckhard Petri ile çalıştı ve pelvik taban cerrahisi eğitimi aldı.

Hafif /orta seviye olan rektosel ve sistosel şikayetlerinde Femilift ile tedavi imkanı sunuyoruz.

Öksürmekle,  hapşırmak veba gülmekle idrar kaçırma, spor yaparken, yürürken idrar kaçırma, tuvalete yetişememe, idrar torbasında geçmeyen yanma şikayeti gibi sorunlarda Femilift vajinal lazer ile etkili tedavi sunuyoruz.

Femilift Robotik Lazer ile idrar kaçıran kadınların şikayetlerini çözüyoruz. Lazer uygulaması 15 dakika sürmektedir. Lazerin oluşturduğu etki ile sarkma ve idrar kaçırma sorununa neden olan doku kaybı düzelir ve sıkılaşma sayesinde idrar kaçırma geçer.

Mesane ve üretrada oluşan hücresel yenilenme ile yanma geçer ve idrara yetişememe, gece sık idrara kalkma şikayetleri düzelir.

İdrar kaçırma tedavisi için yapılan Femilift lazer sonrası kadın hemen günlük işlerini yapabilir.  Uygulamadan 5 gün sonra cinsel ilişkiye girebilir.

Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitesinden randevu alarak stres inkontinans, aşırı aktif mesane, interstisiyel sistit şikayetlerinize 15 dakikada çözüm bulabilirsiniz.

Menopozda Vajinal Kuruluk

Menopoz sonrası sendrom, kadının menopozdan sonra genital bölgesinde ve vajinada kuruluk ve batma hissetmesidir. Bu nedenle ilişkide ağrısı olur.

Menopoz sendromunda vajen mukozası incelir ve hassaslaşır. Vajende bulunan ruga yapısı kaybolur. Femilif uygulaması ile vajinal kuruluk geçer. İlişkide ağrı düzelir. Vajinal doku tekrar kalınlaşır.

Kuruluk tedavisininin her yıl bir seans tekrarlanması önerilir.

Meme Kanseri Tedavisinden Sonra  Oluşan Vajinal Kuruluk Tedavisi

Meme kanseri tedavisi gören kadınlara vücutlarındaki östrojeni azaltacak ilaçlar verilmektedir. Bu da kadınlarda genital bölgede kuruluk ve atrofiye sebep olur. Genital bölgedeki kuruluk nedeniyle ilişkide ciddi ağrı oluşur.

Femilift Vajinal lazer, meme kanserinden iyileşmiş ve kuruluk, ağrı yaşayan kadınlarda çok etkili çözüm oluşturmaktadır.

Meme kanserinde herhangi bir yan etkisi olmayan Femilift Lazer kuruluğu ciddi şekilde geçirir.

3 seans yapılır. Daha sonra yılda bir seans devam edilmesi öneriyoruz.