Orgazm Aşısı Uygulaması

Orgazm Aşısı Uygulaması; kadınların %70’i vajinal orgazm olamadığını söylemektedir. Vajinal orgazm olmak ve cinsellikten daha çok zevk almak isteyen kadın sayısı gittikçe artmaktadır. Vajinal orgazmın oluşması için penisin vajinadaki bazı noktalara bası yapması ve tam temas etmesi ve bu bölgenin de penisin uyarısına hassas olması gereklidir. Vajinal orgazm, klitorisin vajinanın ön duvarındaki kısmının uyarılması ile olmaktadır. Buradaki vajinal dokunun, zaman içinde hassasiyetinin azalması, gebelik ve doğum sonrası gevşemesi ve penise temas etmemesi orgazm olmada gecikmelere ve zorluklara sebep olur.

Orgazm Aşısı Uygulaması

Türkiye’de bir ilki yaparak, kliniğimizde orgazm aşısını uyulamaktayız. Amerika ve Avrupalı kadınların 10 yıldır yaptırdığı orgazm aşısı artık kliniğimizde yapılmaktadır.

Orgazm aşısı ile vajina dokusunda damarlanma artar, sinir hücreleri daha duralı hale gelir, vajinal dokuda sıkılaşma oluşur. Ayrıca klitoris uygulaması sayesinde klitorsite de yenilenme oluşur ve hassasiyet artar.  Böylece orgazm aşısı sayesinde cinsel ilişkideki haz alma duygunuz artar.  Diğer bir iyi haber ise orgazm aşısı ile idrar kaçırmanız da geçer.

Orgazm aşısı sayesinde doğum sonrası yırtıkların ilişkide oluşturduğu ağrı düzelir.

Orgazm aşısı nasıl hazırlanır?

Orgazm aşısı bir PRP uygulamasıdır. Ortobiyolojik yani vücudunun kendi hücrelerini kullanarak tedavi etme uygulamasıdır. PRP,  kişiden alınan kandan trombosit ve büyüme faktörlerini seçerek elde edilen iyileştirici sıvıdır. Oluşan bu sıvıya PRP, orgazm aşısı diyoruz. Orgazm aşısı  sizin vajinanızda, size özel olarak tespit ettiğimiz alanlara uygulanır.

Orgazm aşısı uygulaması kolay ve etkilidir.  Size ait bir serum kullanıldığı için son derece güvenli ve alerji veya herhangi bir yan etki yapma etkisi yoktur. Uygulama öncesinde  lokal anestezik krem ile vajinanın uyuşması sağlanır böylece orgazm aşısı sırasında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Bazı kadınlar hemen sonuç alsada bir çoğunun sonuç alması için 3 hafta geçmesi gerekebilir. Orgazm aşısının yılda bir kere yapılması yeterlidir. Eğer ilk uygulamadan 6 hafta sonra tatmin olmazsanız ikinci uygulama yapılabilir.Orgazm aşısından sonra hemen işinize dönebilirsiniz. 7 gün ilişkiye girmenizi önermiyoruz. Orgazm aşısı fiyatı konusunda kliniğimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 Orgazm aşısı ile;

  • Vajinal orgazm olabilme
  • Klitoral uyarı ile daha kolay ve fazla haz alma
  • Daha güçlü bir orgazm
  • Daha sık orgazm olma
  • Cinsel istekte artma
  • Ağrılı cinsel ilişkide azalma
  • Doğal kayganlığın sağlanmasında artma
  • İdrar kaçırmada azalma sağlanır.