Orgazm Aşısı Uygulaması

Orgazm Aşısı Uygulaması; kadınların %70’i vajinal orgazm olamadığını söylemektedir. Vajinal orgazm olmak ve cinsellikten daha çok zevk almak isteyen kadın sayısı gittikçe artmaktadır. Vajinal orgazmın oluşması için penisin vajinadaki bazı noktalara bası yapması ve tam temas etmesi ve bu bölgenin de penisin uyarısına hassas olması gereklidir. Vajinal orgazm, klitorisin vajinanın ön duvarındaki kısmının uyarılması ile olmaktadır. Buradaki vajinal dokunun, zaman içinde hassasiyetinin azalması, gebelik ve doğum sonrası gevşemesi ve penise temas etmemesi orgazm olmada gecikmelere ve zorluklara sebep olur.

Orgazm Aşısı Uygulaması

Türkiye’de bir ilki yaparak, kliniğimizde orgazm aşısını uyulamaktayız. Amerika ve Avrupalı kadınların 10 yıldır yaptırdığı orgazm aşısı artık kliniğimizde yapılmaktadır.

Orgazm aşısı ile vajina dokusunda damarlanma artar, sinir hücreleri daha duralı hale gelir, vajinal dokuda sıkılaşma oluşur. Ayrıca klitoris uygulaması sayesinde klitorsite de yenilenme oluşur ve hassasiyet artar.  Böylece orgazm aşısı sayesinde cinsel ilişkideki haz alma duygunuz artar.  Diğer bir iyi haber ise orgazm aşısı ile idrar kaçırmanız da geçer.

Orgazm aşısı sayesinde doğum sonrası yırtıkların ilişkide oluşturduğu ağrı düzelir.

Orgazm aşısı nasıl hazırlanır?

Orgazm aşısı bir PRP uygulamasıdır. Ortobiyolojik yani vücudunun kendi hücrelerini kullanarak tedavi etme uygulamasıdır. PRP,  kişiden alınan kandan trombosit ve büyüme faktörlerini seçerek elde edilen iyileştirici sıvıdır. Oluşan bu sıvıya PRP, orgazm aşısı diyoruz. Orgazm aşısı  sizin vajinanızda, size özel olarak tespit ettiğimiz alanlara uygulanır.

Orgazm aşısı uygulaması kolay ve etkilidir.  Size ait bir serum kullanıldığı için son derece güvenli ve alerji veya herhangi bir yan etki yapma etkisi yoktur. Uygulama öncesinde  lokal anestezik krem ile vajinanın uyuşması sağlanır böylece orgazm aşısı sırasında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Bazı kadınlar hemen sonuç alsada bir çoğunun sonuç alması için 3 hafta geçmesi gerekebilir. Orgazm aşısının yılda bir kere yapılması yeterlidir. Eğer ilk uygulamadan 6 hafta sonra tatmin olmazsanız ikinci uygulama yapılabilir.Orgazm aşısından sonra hemen işinize dönebilirsiniz. 7 gün ilişkiye girmenizi önermiyoruz. Orgazm aşısı fiyatı konusunda kliniğimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Orgazm aşısı G noktası aşısı olarak da biliniyor. Aşının detayları hakkında bilgi vermeden önce orgazmın tanımına göz atmak faydalı olacaktır. Buna göre orgazmı tanımlamak gerekirse de; orgazm ilişki sırasında uzun süreli uyarılma ve psikolojik etkenler sonucunda kişinin aşırı haz alma durumudur. Ancak ne yazık ki her kadın eşit oranlarda orgazm olmayabiliyor. Öyle ki henüz nasıl orgazm olması gerektiğini keşfetmeyen kadınlar dahi bulunuyor. Bu durumun birden fazla nedeni olabilir. Kadının vajinasının anatomik yapısı, partnerin durumu, kişinin cinsel ilişki sırasındaki psikolojik durumu, kaygı ve endişe gibi nedenler orgazm olmamayı tetikliyor demek yanlış olmayacaktır. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen ve popüler olan orgazm aşısı nedir? Kimler ne için yaptırabilir? Orgazm aşısının fiyatları nelerdir ve yapılan aşı ağrılı mıdır? Etkisi ne kadar sürer gibi merak ettiğiniz soruların tümüne ayrıntılı olarak yanıt verdik. İşte merak ettiğiniz o detaylar…

 Orgazm aşısı ile;

  • Vajinal orgazm olabilme
  • Klitoral uyarı ile daha kolay ve fazla haz alma
  • Daha güçlü bir orgazm
  • Daha sık orgazm olma
  • Cinsel istekte artma
  • Ağrılı cinsel ilişkide azalma
  • Doğal kayganlığın sağlanmasında artma
  • İdrar kaçırmada azalma sağlanır.

Orgazm aşısı kimlere yapılır?

Orgazm olma halinin cinsel ilişkinin doyum ve doruk noktası olduğu hem bilimsel olarak hem de kişiler tarafından kabul edilen bir gerçekliktir. Ancak ne yazık ki herkes aynı doruk noktasına ulaşamayabilir. Orgazm olmak için birden fazla etkenin aynı anda hissedilmesi gerekiyor. G noktasının uyarılması halinde meydana gelen orgazm için doğal yollarla haz alamayan kadınların geneli orgazm aşısı ise destekleyici işlemler yaptırıyor. Bu aşı sorunsuz ve hasarsız bir aşıdır. Bu nedenle orgazm süresini uzatmak isten ve daha fazla orgazm olmak isteyen her kadına gönül rahatlığı ile yapılabilir. Orgazm aşısı kesinlikle muayene ile beraber uzman bir jinekolog hekim tarafından yapılmalıdır. Bu aşı asla merdiven altı ortamlarda yapılmamalıdır.

Orgazm aşısı fiyatları

Orgazm aşısı için fiyatlar en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Ancak bunun için fiyatların çok fazla değişkenlik gösterdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Aşıyı yapacak hekimin inisiyatifi ve diğer işlem detaylarına göre fiyatların belirlendiğini söylemek mümkündür. Siz de orgazm ve yüksek uyarılma için orgazm aşısı olmayı tercih edebilirsiniz. Fiyatlar ve aşı hakkında daha detaylı bilgi almak için uzman bir jinekologa başvurabilirsiniz.