Özel Güzelyalı Hastanesinde Normal Doğuma Destek için Her şey Hazır

Özel Güzelyalı Hastanesinde Normal Doğuma Destek için Her şey Hazır! Normal doğum için kadınların en sıkıntı yaşadıkları konulardan birisi kendilerinin ve ailelerinin doğumda rahat edeceği, her türlü acil duruma hazırlıklı olan, normal doğum sırasında konfor ve kaliteli hizmet alacakları bir hastane ve hastane yönetimi bulabilmekti.

Özel Güzelyalı Hastanesinde Normal Doğuma Destek için Her şey Hazır

Özel Güzelyalı Hastanesi Dr. Nezihi Kurtoğlu ve kadın doğum uzmanı arkadaşları tarafından, kadın ve çocuk sağlığı için planlanmış bir hastane. Normal doğumu destekleyen ve gebelerime bu konuda yardımcı olan bir hekim olarak, özel hastalarımın rahat edeceği, yeni ve lüks bir hastane arayışı içindeydim.

Doğal doğum ve normal doğum konusunda çok istekli olan bir hekim olarak, Güzelyalı hastanesinin tüm birimlerini gezdim. Çok güzel bir doğumhane, ameliyathane ve suit odaları olan hastane Amerika’daki hastanelerin kalitesinde, hem ev rahatlığında hem de otel lükslüğünde. Bu kıyaslamayı, Stanford Üniversitesinde Fellowluk yapmam ve Amerika da eğitim almam ve İncirlikte Amerikalı hastalar ile çalışma sonucu elde ettiğim tecrübe ile yapıyorum.

Adana’da bu kadar güzel, hastaların her türlü ihtiyaçları düşünülerek yapılmış yepyeni bir hastanenin hizmete girmesi beni çok mutlu etti. Laparoskopik ameliyatlarımı da rahatlıkla yapabileceğim bir hastane olan Güzelyalı Hastanesi Adana’da en çok tercih edeceğim hastanelerden biri olacak.

Aralık 2016 tarihinden itibaren tüm hastalarımın tedavilerini, doğum ve ameliyatlarını hem kendi kliniğimde hem de Özel Güzelyalı Hastanesi’nde gerçekleştireceğim. 1 Aralık 2016 de açılacak olan Özel Güzelyalı Hastanesi evime o kadar yakın ki hastalarım acil servisine geldiklerinde 5 dakikada yanlarında olabileceğim.

Ekibim ve ben, Özel Güzelyalı Hastanesinde doğal doğum planlayan tüm gebelerin özel doğum yaptırmak için hizmetindeyiz.