Sancaktepe Orgazm Aşısı Uygulaması

Sancaktepe Orgazm Aşısı Uygulaması Orgazm olamayan kadınlar için orgazm aşısı mükemmel bir çözüm olabilir mi? Kadınlar her ilişkide orgazm olmaz :(. Bu ifadeyi belki farklı makalelerden, arkadaş konuşmalarından okumuş, duymuş olabilirsiniz. Peki gerçekten böyle mi? Erkekler her ilişkide orgazm olur mu? Erkekler her ilişki sonrası orgazm olabiliyorsa, kadınlar neden olamıyor? Sancaktepe Orgazm Aşısı Uygulaması

Sancaktepe Orgazm Aşısı Uygulaması

Sancaktepe Orgazm Aşısı Uygulaması

Cinsellik, karşı iki cinsin üremesi amaçlı yaratılmış bir eylemdir. Üremenin olması insan soyunun devamı için çok önemlidir. Üremenin sürekliliğinin sağlanması için bu eylemin, bu eylemi yapan kişiler için cazip kılınması gereklidir. Yani hem kadın hem de erkeğin bu eylemden çok zevk alması gereklidir. Peki neden bazı kadınlar hiç orgazm olmadıklarını veya cinsel birliktelikleri boyunca sadece bir kere orgazm olduklarını söylemekte?

Cinsellikte  sorun işte tam bu noktada oluşuyor. Bazı kadınlar ilişkiye hiç girmeyi istemiyor, bazıları cinselliği istiyor ama orgazm olamadıklarını söylüyor bu nedenle ilişkiden kaçınıyor.  Bu da kadında zamanla cinsellikte soğukluğa sebep oluyor ve eşler arasında probleme dönüşüyor.

Sigara kullanımı, alkol tüketimi, fazla kafein tüketimi, antihistaminik ilaç kullanımı, bazı ağrı kesicilerin kronik kulanımı, bazı antidepresanlar, tansiyon ilaçları, obezite, cinsel ilişkide ağrı yapan bir hastalık, depresyon, tiroid bezi sorunları, erkeklik hormonu eksikliği, süt hormonunun artması kadının orgazm olmasını kesinlikle bozar veya engeller.

Bu sorunları olan hastalarıma mutlaka bunları düzeltmeleri konusunda destek oluyorum. Kullanılan ilaçlar mutlaka değiştirilmelidir. Kadınların aerobik egzersiz yapması, düzenli uyuması orgazm olmalarını kolaylaştırmaktadır.

Bu sorunları düzeltirken bir yandan da  kadının kendi genital bölgesinde cinsellikten zevk almasını etkileyecek veya kendine güvenini bozacak  problemlere odaklanıyoruz. Eğer iç dudaklarda büyüklük, dış dudaklarda sarkma, genital bölgede renk sorunu, vajinal genişlik gibi sorunlar varsa bunları düzeltmek, kadında orgazm olayı kesinlikle kolaylaştırmaktadır.

Bu sorunları  olmayan veya yapısal sorunları hallettiğimiz halde orgazm sıkıntısı yaşayan kadınlarda orgazm aşısı son derece etkili sonuç vermektedir.

Orgazm aşısı O shot olarak da bilinmektedir.  Klitoris, sadece dışta görünen parçadan oluşmaz, vajina ön duvarında G noktası denilen yerde de iki kolu bulunmaktadır. Ayrıca üretra etrafında ve vajina girişinin hemen altındaki bölgelerde de kadının zevk almasını sağlayan yapılar ve sinir ağı vardır. Buradaki dokulardaki kan akımının iyi olması sinir hücrelerinin daha hassas çalışmasını sağlamaktadır.

Bu dokuların kan akımını arttırmanın en iyi yolu buraya doku uyarıcı maddelerin mesela kan damarı arttırıcı faktör, sinir hücreleri yenileyici faktör gibi, verilmesi ile olur. Kadının kanından elde ettiğimiz orgazm aşısı sayesinde kesinlikle dokulara zarar verilmez veya lokal alerji oluşmaz. Aksine dokuda yenilenme ve canlanma oluşur. Orgazm aşısı sonrası his artışı oluşur ve penisin buraya teması ile oluşan his iletimi artar. Orgazm aşısı, orgazm olamayan kadınlar için mükemmel bir çözümdür.

Orgazm aşısının, tek seans yapılması yeterli olabileceği gibi, üç seans yapılması da gerekebilir. Her seans sonrası kadının aldığı haz artar ve orgazm olması kolaylaşır. Seanslar arası 6 hafta olmasını öneriyorum.

Orgazm aşısının yılda bir tekrarlamamız elde edilen sonucun devamlılığını sağlar.

Orgazm aşısı idrar kaçırma, vajinal kuruluk gibi sorunları da düzeltir.

Vadistanbul’da bulunan kliniğimizde orgazm aşısı yaptırmak için 05326324034 arayabilirsiniz.

 

Sancaktepe Orgazm Aşısı Uygulaması