Vajinal Daraltma Orgazm Aşısı

Vajinal Daraltma, Orgazm Aşısı ve Diğerleri … Kadınlarında ilişkiden zevk almaları gerektiği gerçeğini, kadınların fark etmesi onların bu konuda ne yapabiliriz araştırmalarını arttırdı.

Vajinal Daraltma Orgazm Aşısı

Kadının cinsel ilişkiden zevk almasını arttırmak için yapılacak bir çok uygulama var. Hepsi güvenli ve FDA onaylı. Dünyadaki birçok cinsel sağlık merkezlerinin yaptığı ve önerdiği uygulamaları sizinle paylaşmak istiyorum. Bu uygulamaların hepsini kliniğimizde de uygulamaktayız.

Kadınlar artık hayat kalitelerini bozmayan, kansız, dikişsiz işlemler ile tedavi olmak istiyor. Bir yandan yılların etkisi olan kolajen kaybını düzeltilmesi ve bu sayede vajinanın daraltılması bir yandan da ilişkide kendilerinin de zevk almalarının artmasını istiyor.

Bu amaç için yapılan iki uygulama mevcut. Birisi vajinal lazer ile vajinal rejuvenasyon işlemidir. CO2 lazer ile vajen dokusunu uyarmak ve fibroblastları aktive ederek kolajen üretimini artırmayı ve  vajende daralmayı  sağlar. Aynı zamanda sini uçlarını da uyardığı için his taşıyan bu sinir uçlarında yenilenme olması ve terminal kısımlarının sayısının artması ile zevk almaları artar. Kliniğimizde yaptığımız Femilift ile vajen daraltma işlemi yaklaşık 10 dakika sürüyor. Lazerden sonra 5 gün ilişkiye girmemeniz öneriliyor. 1 hafta kadar sulu bir akıntının olması normal. Lazer 3 ay , ayda bir kere uygulanıyor. Yılda bir seans yaptırarak her sene taze kalmak mümkündür.

PRP ile vajinal yenilenmenin de etki mekanizması lazere benzerdir. Vampir Botulinum toksinolarak bilinen PRP uygulamasında sizden iki tüp kan alınır. Bu tüplerdeki trombositten zengin serum ayrıştırılır ve G noktası dahil vajen duvarlarının her yerine uygulama yapılır. Orgazm Aşısı olarak da PRP kullanılır. Vajenin üst duvarında, çıkışa 1/3 uzaklıktaki kısmına PRP yapılması ile buradaki sinir hücrelerinin his taşıma kapasitesi artar ve ilişkiden zevk almak artar.

PRP vajen yenilenmesi işlemi için uygulama yapıldığında ayda bir 3 veya 4 seans yapılmalıdır. Her 6 ayda bir tekrarı ile etkinin devam etmesi sağlanabilir.

Hiyaluronik asit dolgusunun vajinal daraltma ve orgazm aşısı amaçlı kullanılması da mümkündür. Gene G noktasına yapılan bu dolgu ile buradaki deri penisle daha temas eder hale getirildiği için haz alma artar. Ama sinir hücrelerini uyarma işlemini yapmaz. Tüm vajen duvarına da dolgu uygulaması yapılarak daraltma sağlanabilir. Dolgu uygulaması yılda bir kere yapılır. Seanslar sadece bir kere olur. Ama eğer daralmanın yetmediği düşünülürse herhangi bir zamanda işlem tekrarı yapılabilir.

Yukarda anlatılanların hepsi bir anda yapılabileceği gibi ikili kombinasyonlar halinde de yapılabilir.

Radyofrekans ile vajen daraltma işlemi de tek seans uygulanan ve kolajenin artmasını amaçlayan bir tedavidir. İki yılda bir kere yapılması önerilmektedir.

Genital bölge yenilenmesinde yaptığımız diğer uygulamalardan bir diğeri ise labioplasti denilen iç dudakların küçültülmesidir. Femilift CO2 lazer ile yaptığımız işlem lokal anestezi ile 50 dakikada yapılmaktadır. Herhangi bir ameliyathaneye gerek yoktur. İşlem sonrası 2. Gün işe gitmeniz mümkündür. Labioplasti, eğer iç dudaklar çok büyük ve ilişkide ağrı yapıyorsa, temizlenmenizi etkiliyorsa, mayo veya tayt giydiğinizde sizi rahatsız ediyorsa yapılabilecek bir işlemdir. Barbi bebek şekli denen labiumların kökten kesilmesi kesinlikle önerdiğim bir ameliyat şekli değildir.

Klitoris kökünün kısaltılması işlemi de orgazmı arttırmak amaçlı yapılabilir. Bu da lazer ile yapılan cerrahi bir uygulamadır. Lokal anestezi kullanılır. Klitoris üzerinde yukarı doğru kökü kaplayan derinin uzun olması klitorisin kapanarak penis ile temasının azalmasına sebep olduğu için orgazmın geç olmasına sebep olabilir. klitorisin kendisine zarar vermeden derinin kısaltılması olarak bilinen clitoral hood reduction işlemi kliniğimizde yapılmaktadır.

Labium majusta yani dış dudaklarda kararma veya sarkma da cinsellikte özgüveni etkileyebilir. Lazer ile renk açma ve Femitight ile buradaki dokunun sıkılaştırılması ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.