top of page

G Noktası Dolgusu

G noktası dolgusunun amacı vajinal ön duvardaki hassas bölgeyi artırmaktır. Sizi önemsediğimiz için yalnızca en kaliteli dolgu maddelerini kullanıyoruz. G noktası dolgusunun etkisi en az 2 ila 3 yıl sürer. Kadın Sağlığı Ünitesi olarak, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyoruz. Bize hemen ulaşabilirsiniz.

Orgazm.jpeg

G noktası dolgusu benim için uygun bir prosedür mü?

G noktası, ön vajinada duyusal sinirlerin yüksek miktarda bulunduğu yerdir. Cinsel ilişki sırasında penisin bu bölgeye sürtünmesi orgazm ile sonuçlanır. Alan, klitorisin vajinal kısmının hemen çevresindedir. G noktası dolgusu, bu hassas bölgenin boyutunu büyütmek ve klitorisin vajinal kısmına ve sinirlere iletilmek üzere penil sürtünmeyi arttırmak için yapılır. Eğer ilişki sırasında cinsel uyarılmanın azaldığını hissediyorsanız, hissin artması ve daha hızlı orgazm olmak istiyorsanız G noktası dolgusunu tercih edebilirsiniz.

 

G noktası dolgusu için hangi ürünler kullanılır?

Kliniğimizde G noktasının boyutunu büyütmek ve/veya G noktasında hücre yenilenmesini artırmak için dolgu maddeleri, lipofill ve kök hücre malzemeleri kullanılmaktadır. Aynı seansta vajinal duvarlara, G noktasına ve klitoral gövdeye kök hücre enjeksiyonu yapıyoruz. Kök hücreler kendi yağ dokunuzdan elde edilir. Göbeğinizden veya iç bacağınızdan yağ hücrelerini aldıktan sonra, yağın boyutunu nano-hücrelere küçültüyoruz. Ürünlerdeki yağ hücreleri ve mezensimal hücreler kök hücre olarak adlandırılır. Mezenkimal hücreler sinirlerin yenilenmesini uyarır ve yağın bölgede dolgu etkisi vardır. Dolgu yaptırmayı tercih ederseniz, kullandığımız dolgunun kalitesine son derece dikkat ettiğimizi lütfen unutmayın. BDDE'si çok düşük olan hyaluronik asit veya saf hyaluronik asit içeren dolguları tercih ediyoruz. G noktası dolgusu için lipofill de isteyebilirsiniz. Lipofilil kendi kanınızdan üretilen bir malzemedir. Kanınızın plazması özel bir cihazda ısıtılarak lipofille dönüştürülür. Lipofili gençleştirici bir etkiye sahiptir ve G noktasının boyutunu büyütür.

İşlem ne kadar sürer?

G noktası dolgusu bir ayakta tedavi prosedürüdür. Dolgu enjeksiyonu yaptırmayı tercih ederseniz işlem 10 dakika sürer. İşlem sonrası günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Kök hücre enjeksiyonu yaptırmayı tercih ederseniz, hücreleri toplama & hazırlama & enjeksiyon toplamda 1 saat sürer. Yağ alınan bölgedeki ağrıyı kontrol altına almak için birkaç gün ağrı kesici ilaç almanız gerekebilir. G noktası enjeksiyonu için lipofill yaptırmayı tercih ederseniz işlem 30 dakika sürecektir.

 

G noktası dolgusundan sonra cinsel perhiz olur mu?

G noktası dolgusundan sonra bir hafta süreyle cinsel perhiz yapmanız önerilir. Kök hücre enjeksiyonundan sonra üç hafta cinsel perhiz öneriyoruz.

G noktası dolgusunun etkisi ne zaman başlar?

G noktası dolgusunun etkisi enjeksiyondan 2 ila 6 hafta sonra başlar.

Alternatif tedaviler mevcut mu?

FemiLift laser or G spot injection may also help you get your best at sexual intercourse.

Riskleri ve yan etkileri nelerdir?

The injection areas may be swollen for a couple of days.

Operasyondan önce

Please do not have sexual intercourse for 3 days before the procedure. If you have vaginal infection or urinary tract infection we need to cancel the operation.

Bu işlem kimler için uygundur?

Women who would like to enhance sexual satisfaction is a good candidate for O shot procedure. O shot is done to boost the sexual sensation. We perform O shot to women who have decreased sensation during sex, who did not have orgasm before, who would like to reach climax quicker, who complain that they have altered vaginal sensation after birth. Women who have sexual desire dysfunction may also get benefit from the O-shot.

Bu işlemi destekleyici başka tedaviler mevcut mu?

You may have FemiLift vaginal laser, labiaplasty, Gynefix insertion, genital bleaching, G spot injection or other cosmetic gynecology procedures at the same session with orgasm shot.

Operasyondan sonra?

There is not any downtime after the orgasm shot. You may resume your sexual intercourse 5 days after O shot.

İşlem sırasında hangi anestezi tipi kullanılıyor?

Local anesthesia cream is applied to the vagina before the O shot procedure.

Sigorta tarafından karşılanıyor mu?

It is not covered by insurance. However we can provide a document listing the procedures you get at our clinic to submit to your insurance company for a payback. Please note that we cannot guarantee that you’ll get a payback.

Sonuçları ne zaman göreceksiniz ve ne kadar süre kalıcı olacak?

It will take some time for the tissue to rejuvenate after the O-Shot. You can see the effects within 3 to 6 weeks. We advise you to have orgasm shot annually.

Operasyon sırasında

Procedure is painless. It is done in clitoris arms. Your blood is taken and then it is processed for O shot in 15 minutes. Then, Dr. Ünal will inject the golden liquid which has high amount of growth factors and tissue stimulating factors in particular places in the vaginal canal and clitoris, which will boost your sensation. The injection takes 10 minutes.

After the O shot, you will not feel any pain. You may continue your daily life right after the procedure. Sexual abstinence for 6 days is recommended.

O-Shot is done for one session. But if you would like to see more effect or you did not get the point you opt for, you may have orgasm shot every 6 weeks for 3 times. We also recommend to have a yearly injection of O shot to keep the effect longer.

Güvenli mi?

O shot is applied by PRP prepared from your blood. It does not cause any allergic reaction or does not have any side effect.

Bu işlemin fiyatı nedir?

Please call or text us on WhatsApp for up to date prices. +90 532 632 40 34

bottom of page