top of page

Hasta Görüşleri

İster muhteşem görünümlü bir vulva yolculuğuna yeni başlıyor olun, ister yeni klitorisinizin beşinci yıl dönümü olsun,

nereden başladığınızı hatırlamak ve ne kadar yol kat ettiğinizi görmek kendinize olan inancınızı artırır.

 

Hastalarımız, Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitesi'nde ameliyat öncesi ve sonrası çekilen gerçek fotoğraflarla beraber deneyimlerini paylaşıyorlar.

O bir Picasso!

10 yıl önce labioplasti ameliyatı oldum ve istediğim sonuçları elde edemedim. Pek çok doktor labioplasti ameliyatı yapıyor ama klitorisi düzeltemiyorlar. Dr. Ünal’ın operasyonu sonrasında şimdi harika bir labiaya sahibim, ameliyattan sonra kendimi çok rahat hissediyorum. O çok yetenekli ve tatlı biri. Hayatımın geri kalanında ona minnettar olacağım.

Line,

labioplasti yaptırdı

New York'tan İstanbul'a onunla tanışmak için geldim.

Beni dikkatle dinledi ve bana rüya gibi bir deneyim yaşattı. Operasyona karar verme sürecimde bana karşı oldukça dürüst oldu; beni doğru yöne yönlendirmekle kalmadı, ihtiyacım olmayan şeyleri de dile getirdi. Onu gerçekten takdir ediyorum. İşlemden sonra, nasıl olduğumu görmek için kişisel olarak bana ulaştı. Başka bir şeye ihtiyacım olursa, İstanbul'a geri dönmek için tereddüt etmeyeceğim. Onu herkese tavsiye ediyorum.

Anna,

labiaplasty yaptırdı

Kapıdan girer girmez iyileşmeye başlıyorsunuz.

Dr. Ünal, kadınlar için çok keyifli bir klinik hazırlamış. İnce zevki ile tüm konforumuzu düşünmüş. Güler yüzü, sabrı, ilgisi ve şefkatiyle sizi iyileştirmeye adamış kendini. Sevimli kliniğine gidemeseniz bile online sohbet ile mesafeleri ortadan kaldırıyor.

Aslıhan,

cilt bakımı yaptırdı

Ameliyattan sonra her gün telefonda konuştuk.

Vajinal daraltma için kapsamlı bir araştırmadan sonra Hollanda ve Türkiye'deki tüm doktorlar arasından Dr. Ünal'ı buldum. Baştan sona nelerin mümkün olduğunu ve sürecin tüm adımlarının nasıl gerçekleşeceğini net bir şekilde açıkladı. Benimle özel olarak ilgilenmesini, beni özel hissettirmesini sevdim. Dr. Ünal sadece çok yetenekli bir cerrah değil, aynı zamanda tatlı, özverili ve sevecen bir kadın doktordur.

Loncela,

vajinal yenileme yaptırdı

bottom of page