top of page

Orgazm Aşısı

Zevk vermesi için yaratılan tek organ cinsel organlardır. Genital cerrahinin değeri abartılamaz. Başarılı bir prosedür cinsel ilişkiden alınan zevki artıracaktır. Öte yandan, başarısız bir ameliyat hayatınızın geri kalanında acı çekmenize neden olabilir.

Seks her şeye değer, özellikle keyif aldığınızda! Kadınlar her ilişkiden aynı zevki almayabilir. Duyulan haz zaman zaman dalgalanabilir. Orgazm aşısı kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır..

Orgazm.jpeg

Kadınların %70’i vajinal orgazm olamadığını söylemektedir. Vajinal orgazm olmak ve cinsellikten daha çok zevk almak isteyen kadın sayısı gittikçe artmaktadır. Vajinal orgazmın oluşması için penisin vajinadaki bazı noktalara baskı yapması ve tam temas etmesi, bu bölgenin de penisin uyarısına hassas olması gereklidir. Vajinal orgazm, klitorisin vajinanın ön duvarındaki kısmının uyarılması ile olmaktadır. Buradaki vajinal dokunun, zaman içinde hassasiyetinin azalması, gebelik ve doğum sonrası gevşemesi ve penise temas etmemesi orgazm olmada gecikmelere ve zorluklara sebep olur.

Orgazm aşısı ile vajina dokusunda damarlanma artar, sinir hücreleri daha duyarlı hale gelir, vajinal dokuda sıkılaşma oluşur. Ayrıca klitoriste yenilenme oluşur ve hassasiyeti artar. Böylece cinsel ilişki sırasında duyduğunuz haz artar. Ayrıca, orgazm aşısı ile idrar kaçırmanız da geçer. Orgazm aşısı sayesinde doğum sonrası yırtıkların ilişkide oluşturduğu ağrı da düzelebilir.

Orgazm aşısı nasıl hazırlanır?

Orgazm aşısı bir PRP uygulamasıdır. Ortobiyolojik yani vücudun kendi hücrelerini kullanarak tedavi etme uygulamasıdır. PRP, kişiden alınan kandan trombosit ve büyüme faktörlerini seçerek elde edilen iyileştirici sıvıdır. Orgazm aşısı, vajinanızda size özel olarak tespit ettiğimiz alanlara uygulanır.

Orgazm aşısı uygulaması kolay ve etkilidir. Size ait bir serum kullanıldığı için son derece güvenlidir, herhangi bir alerjik veya yan etkisi yoktur. Uygulama öncesinde lokal anestezik krem ile vajinanın uyuşması sağlanır böylece orgazm aşısı sırasında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Bazı kadınlar hemen sonuç alsa da birçoğunun sonuç alması için 3 hafta geçmesi gerekebilir. Orgazm aşısının yılda bir kere yapılması yeterlidir. Eğer ilk uygulamadan 6 hafta sonra tatmin olmazsanız ikinci uygulama yapılabilir. Orgazm aşısından sonra hemen işinize dönebilirsiniz. 7 gün ilişkiye girmenizi önermiyoruz. 

 

Aşının detayları hakkında bilgi vermeden önce orgazmın tanımına göz atmak faydalı olacaktır. Orgazm, ilişki sırasında uzun süreli uyarılma ve psikolojik etkenler sonucunda kişinin aşırı haz alma durumudur. Ancak ne yazık ki her kadın eşit oranlarda orgazm olmayabiliyor. Öyle ki henüz nasıl orgazm olması gerektiğini keşfedemeyen kadınlar dahi bulunuyor. Bu durumun birden fazla nedeni olabilir. Kadının vajinasının anatomik yapısı, partnerin durumu, kişinin cinsel ilişki sırasındaki psikolojik durumu, kaygı ve endişe gibi nedenler orgazm olmamayı tetikliyor. Orgazm aşısı, son yıllarda sıklıkla tercih ediliyor. 

Orgazm aşısı ile,

  • Vajinal orgazm olabilme,

  • Klitoral uyarı ile daha kolay ve fazla haz alma,

  • Daha güçlü bir orgazm,

  • Daha sık orgazm olma,

  • Cinsel istekte artma,

  • Ağrılı cinsel ilişkide azalma,

  • Doğal kayganlığın sağlanmasında artma,

  • İdrar kaçırmada azalma sağlanır.

Orgazm olma halinin cinsel ilişkinin doyum ve doruk noktası olduğu hem bilimsel olarak hem de kişiler tarafından kabul edilen bir gerçekliktir. Ancak ne yazık ki herkes aynı doruk noktasına ulaşamayabilir. Orgazm olmak için birden fazla etkenin aynı anda hissedilmesi gerekiyor. G noktasının uyarılması halinde meydana gelen orgazm için doğal yollarla haz alamayan kadınların geneli orgazm aşısı ise destekleyici işlemler yaptırıyor. Bu aşı sorunsuz ve hasarsız bir işlemdir. Bu nedenle orgazm süresini uzatmak isten ve daha fazla orgazm olmak isteyen her kadına gönül rahatlığı ile yapılabilir. Orgazm aşısı kesinlikle muayene ile beraber uzman bir jinekolog hekim (Cosmetic Gynecologist) tarafından yapılmalıdır.

What are the alternatives?

FemiLift laser or G spot injection may also help you get your best at sexual intercourse.

What are the risks and side effects?

The injection areas may be swollen for a couple of days.

Before the operation

Please do not have sexual intercourse for 3 days before the procedure. If you have vaginal infection or urinary tract infection we need to cancel the operation.

Who is a good candidate?

Women who would like to enhance sexual satisfaction is a good candidate for O shot procedure. O shot is done to boost the sexual sensation. We perform O shot to women who have decreased sensation during sex, who did not have orgasm before, who would like to reach climax quicker, who complain that they have altered vaginal sensation after birth. Women who have sexual desire dysfunction may also get benefit from the O-shot.

What are the complementary procedures?

You may have FemiLift vaginal laser, labiaplasty, Gynefix insertion, genital bleaching, G spot injection or other cosmetic gynecology procedures at the same session with orgasm shot.

After the operation?

There is not any downtime after the orgasm shot. You may resume your sexual intercourse 5 days after O shot.

What type of anesthesia is used during the procedure?

Local anesthesia cream is applied to the vagina before the O shot procedure.

Is it covered by insurance?

It is not covered by insurance. However we can provide a document listing the procedures you get at our clinic to submit to your insurance company for a payback. Please note that we cannot guarantee that you’ll get a payback.

When will you see the results & how long will they last?

It will take some time for the tissue to rejuvenate after the O-Shot. You can see the effects within 3 to 6 weeks. We advise you to have orgasm shot annually.

During the operation

Procedure is painless. It is done in clitoris arms. Your blood is taken and then it is processed for O shot in 15 minutes. Then, Dr. Ünal will inject the golden liquid which has high amount of growth factors and tissue stimulating factors in particular places in the vaginal canal and clitoris, which will boost your sensation. The injection takes 10 minutes.

After the O shot, you will not feel any pain. You may continue your daily life right after the procedure. Sexual abstinence for 6 days is recommended.

O-Shot is done for one session. But if you would like to see more effect or you did not get the point you opt for, you may have orgasm shot every 6 weeks for 3 times. We also recommend to have a yearly injection of O shot to keep the effect longer.

Is it safe?

O shot is applied by PRP prepared from your blood. It does not cause any allergic reaction or does not have any side effect.

How much does it cost?

Please call or text us on WhatsApp for up to date prices. +90 532 632 40 34

bottom of page