top of page

Adana’daki en iyi jinekoloğu araştırırken size ulaştık.

Adana’daki en iyi jinekoloğu araştırırken size ulaştık. Muayeneye gelen hastalarım, şikayetlerini söylemeden önce “Adana’daki en iyi jinekoloğu araştırırken size ulaştık.” diyerek konuya girdiklerinde çabalarımda belli bir yol kat ettiğimi ve kendimi iyi anlattığımı görüyorum.


Adana’daki en iyi jinekoloğu araştırırken size ulaştık.

Adana’da iyi bir jinekolog olmak ve kadınların daha sağlıklı ve mutlu olabilmeleri konusunda destek vermek benim için çok önemli. Bu beni mesleğimde motive eden yegane düşüncedir. Adana’da iyi bir jinekolog olarak hastalarımın şifa bulduğu bir hekim olmak, şehrimizin ve devletimin bana yaptığı yatırımın karşılığını vermek ve hastalarımın güzel yorumlarını haketmek için ne kadar çalıştığımı, sadece tıbbi konular ile ilgili değil, daha bir çok konuda kendimi ne kadar geliştirmeye çabaladığımı tahmin edebilirsiniz.

Sadece yurt içindeki eğitimler değil Londra Queen Mary Üniversitesi’nde aldığım Medikal Estetik ve Dermatoloji Master’ı ile kadınların ihtiyaç duyduğu bir çok alanda çare olmaya çalışıyorum. Amerikan Kadın Doğum Derneği’ne üye olan bir Türk hekimi olarak kadın doğum ile ilgili en yeni bilgileri öğreniyor ve edindiğim bilgileri iyi bir jinekolog olma sevdası ile hastalarıma aktarıyorum. Yazdığım blog yazıları ve paylaştığım videolar ile hastalarıma en iyi bilgiyi aktarmaya çalışıyorum.


Adana’nın en iyi jinekoloğu olmanın sadece hastalık tedavi ederek olmayacağının da farkındayım. Bu nedenle gelecek nesillerimizi her açıdan bilgilendirmek ve sağlıklı bir nesil için değişik proje ve derneklerde kurucu hekim olarak yer almaktayım.

“Doğal Doğum Derneği” ile hamile kadınların en sağlıklı yöntem olan normal doğum hakkında bilgilendirilmesini ve normal doğum ile doğacak sağlıklı nesillerin olması için elimi taşın altına koydum. Birçok meslektaşım tarafından olumsuz eleştiri alsam da, kar amacı gütmeyen bu projede amaç kadın ve bebeğin zarar görmeden en sağlıklı doğumun gerçekleştirmesidir.


“Anı Yaşama Projesi” ile gençlerimize cinsellik, özgürlük, cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve düşünmeden hareket etmenin ilerde yol açacağı sorunları göstermek amaçlı bir sosyal sorumluluk projesi başlattım. Bu platforma www.aniyasama.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Kısacası emek vermekten asla yorulmadım. Sizden dileğim karşılık beklemeden hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimizi takip etmeniz. Bence önemli olan Türkiye’nin ya da Adana’nın en iyi jinekoloğu olmak değil, ne başarırsanız başarın; şehriniz, ülkeniz, kadınlarınız ve gelecek nesilleriniz için daha da iyisini yapmaktan asla vazgeçmemektir.

508 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page