top of page

Doğum yaptırırken verdiğimiz hizmet VİP kalitesindedir.

Doğum yaptırırken verdiğimiz hizmet VİP kalitesindedir. Doğum, sağlıkçılara değil gebe ve ailesinin istediği şekilde gerçekleşir yani istediğiniz hikayeye biz uymaktayız.


Doğum yaptırırken verdiğimiz hizmet VİP kalitesindedir.

Kendinizi asla yalnız hissetmeyeceğiniz, yanınızda güler yüzlü ve eğitimli sağlık personelinin sürekli bulunacağı ekibim ile size VİP kalitesinde doğum hizmeti sunmaktayız


Normal doğum sırasında kadın, kedini güvenli ve konforlu hissetmelidir. Kalabalık veya gürültülü bir ortamdan uzak, mahremiyetine önem gösterilecek odada doğumunun gerçekleşmesini beklemelidir.


Doğum eylemi başladıktan sonra gebemiz ile telefonda görüşüp durumu hakkında bilgi aldıktan sonra, doğumun belli bir evresine kadar evde beklemesini veya gebenin istekli ise hastaneye hemen gitmesini planlıyoruz. Hastanede gebemizi ve ailesini hemşiremiz karşılamakta ve doğumun başından sonuna kadar hem hemşiremiz hem de sağlık personeli yanında gebeye hizmet vermektedir.

Gerek psikolojik gerekse de fiziksel açıdan gebenin, doğumu sırasında en rahat edecek şekilde planlama yapmaktayız.


Eylem ilerlerken gebeye masaj yağları ile bel ve ayak bileğine masaj uygulanır böylece hem ağrısını azaltmayı hem de doğumunun kolaylaşmasını sağlamaktayız. Doğum sancılarını azaltmak için hastanede duş almak, yürüyüş yapmak veya pilates topu üzerinde oturarak kalça egzersizleri yaptırmak gebeye doğum desteğimizin sıradan uygulamalarıdır.


Eğer epidural anestezi alarak doğum yapma istenirse anestezi doktoru ile görüşülerek gerekli ayarlamalar sağlanmaktadır.

Doğum sırasında baba adayı veya gebenin istediği kişiler doğumhanede gebemizin yanında destek amaçlı bulunmasını istemekteyiz. Bebek doğduktan hemen sonra bebeği annenin göğsü üzerine koyuyoruz ve 3 dakika ten tene temas olmasını sağlamaktayız. Doğumdan sonra baba veya aileden birisi göbek kordonunu isterlerse kesebilir.


Ebru Ünal Doğum Uygulamaları sayesinde sağlıklı, güvenli ve size özel doğum hizmeti alırsınız.


6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page