top of page

Dr. Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitesi Bloğuna Hoşgeldiniz!

Dr. Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitesi Bloğuna Hoşgeldiniz! Toplumumuzdaki kadınların ve anne adaylarının sağlık konusunda daha bilinçli hale gelmesi sağlıklı bir toplum ve sağlıklı yeni nesiller için bir zorunluluktur. Dr. Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitesi Bloğumuz sağlık konusunda kadınlarımızın ve anne adaylarının ihtiyaç duyabileceği her türlü pratik, güvenilir ve güncel bilgiyi ziyaretçilerimizle paylaşmak ve sorularınızı yanıtlayabilmek için oluşturulmuştur.Dr. Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitesi Bloğuna Hoşgeldiniz!

Bloğumuzdan en iyi şekilde yararlanmak için tek yapmanız gereken sayfamızın sağ üst köşesinde linkleri bulunan Twitter, Facebook ve Google+ sayfalarımızı takip etmeye başlamanız olacaktır. Böylece Op. Dr. Ebru Ünal tarafından hazırlanan gebelik, jinekolojik hastalıklar, infertilite (kısırlık), menopoz, cinsellik, ilişkide ağrı, myom, vajinal kanama ve daha birçok konuyu içeren önemli yazıları sizlerle paylaşıp, sorularınızı yanıtlayabileceğiz.


Gebelik ve kadın hastalıkları ile ilgili sık sorulan soruları yanıtlamak ve yaşam kalitenizin artmasına olumlu katkılar sağlamak amacıyla oluşturduğumuz bloğumuza tekrar hoşgeldiniz.


Daha sağlıklı kadınlar ve daha mutlu nesiller için bizi takip etmeyi unutmayın!

48 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page