top of page

Dr. Ebru Ünal ve ekibinin desteği ile VİP kalitesinde doğum yapacaksınız.

Dr. Ebru Ünal ve ekibinin desteği ile VİP kalitesinde doğum yapacaksınız. Hamilelik süreci ve doğum gebe ve ailesi için hem heyecanlı hem de stresli bir süreçtir. Doğumunuzun sizin en özel hatıranız olacağını biliyoruz. Bu nedenle ben ve ekibim size bu unutmayacağınız doğum deneyimi için, size özel ve sizin istediğiniz şekilde düzenlemek için hazırız. Doğum belirtilerinin başladığı ilk andan itibaren yanınızdayız.


Dr. Ebru Ünal ve ekibinin desteği ile VİP kalitesinde doğum yapacaksınız.

Normal doğum bebek ve anne için daha sağlıklıdır. Hiçbir riski olmayan gebeler normal doğumu rahatlıkla yapabilir. Normal doğumda gebenin ihtiyacı olan en önemli faktör güven ve özendir.

Doğumunuzda aç kalmayacak, rahminizin ihtiyacı olan enerjiyi almalısınız. Bebeğinizin doğması sırasında bedeninizin istediği desteği ekip olarak sağlarız. Doğum sancılarınız sırasında yatmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz gibi dolaşabilir hatta dans bile edebilirsiniz.


Doğumunuz başladıktan sonra, aktif doğum dönemine geldiğinizde hastaneye kabul edilirsiniz. Doğum belirtilerinizin başladığı ilk andan itibaren bana ve ekibime hemen ve rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Öyle bir doğum düşünün ki; sakin, ailenizle, eşiniz elinizi tutuyor… Hastanede değil sanki evde doğum yapıyormuş gibi rahati ama hastanede olmanın verdiği güven içinde olacaksınız. Bebeğiniz doğar doğmaz göğsünüze alıyorsunuz… ilk nefesini görüyorsunuz… Bebeğiniz hazır olunca göbek bağı kesiliyor. Epizyotomi olarak bilinen vajeni kesme işlemi kesinlikle yapılmıyor.


Ayrıca kozmetik jinekolog olan Dr. Ebru Ünal, oluşan herhangi bir vajinal veya vulvar yırtığı en iyi şekilde düzeltecek. İlerde cinsel hayatınızda bir aksama olmayacak.


Doğumlarımızı Özel Güzelyalı Hastanesi ve Özel Sezar Hastanesinde gerçekleştiriyoruz.


3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page