top of page

Femilift Vulvar Beyazlatma

Femilift Vulvar Beyazlatma, özellikle esmer kişilerde ve akdeniz bölgesi insanlarında genital bölge rengi yıllar içinde koyulaşır. Genital bölge derisinin renginin normal ten renginden bir iki ton koyu olması normaldir. Ancak yapılan tüy temizleme işlemleri ,örneğin sıcak ağda, buranın derisinde hasara sebep olur ve rengin giderek koyulaşmasını sağlar.


Femilift Vulvar Beyazlatma

Femilift Karbondioksit lazer ile vulva, perine ve anal bölge derisinin rengini açma uygulaması kliniğimizde yapılmaktadır.

Karbondioksit fraksiyonel lazer teknolojisine sahip olan Femilift, genital bölge renk açmada çok etkilidir. Uygulama ağrısızdır. Genital beyazlatma işlemi bir seans yapılmaktadır. Femilift ile genital beyazlatma işlemi sonrasında 5 gün kadar pansuman yapmanız önerilir. 5. günden sonra ilişkiye girebilirsiniz.


Kozmetik Jinekolog ve mezuniyet sonrası klinik dermatoloji eğitimi alarak deri ve deri hastalıkları hakkında detaylı bilgi sahibi olan Dr. Ebru Ünal, kliniğinde Femilift ile vulvar ve anal bölge derinin beyazlatılması işlemini yapmaktadır.

Genital estetik cerrahi uygulamalarımızda dünya genelindeki en iyi aletlerden olan Femilift karbondioksit lazer ve Ellman radyofrekans kullanmaktayız. Yapılan genital estetik işlemleri Amerikan standartlarında hijyenik bir ortamda gerçekleşir. Tüm uygulamalarımızda lokal anestezi uygulamaktayız. Aynı gün yürüyerek evinize gidebilirsiniz.

155 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page