top of page

Kadınların, Adana’da kaliteli kadın doğum hizmeti almaları için çalışıyoruz.

Kadınların, Adana’da kaliteli kadın doğum hizmeti almaları için çalışıyoruz. Adana’daki İncirlik Amerikan Hava Üssü Hastanesi’nde kadın doğum uzmanı olarak çalışırken Amerikalı kadınların ve Adanalı kadınların aldığı kadın doğum hizmetinin kalitesinin farkını gözleme fırsatı buldum.


Kadınların, Adana’da kaliteli kadın doğum hizmeti almaları için çalışıyoruz.

Amerikan Hava Üssü Hastanesi’nde kalite, hasta memnuniyeti, hasta gizliliği, tıptaki son gelişmelerden haberdar olma ve hastalar ile empati yapma konusunda çok fazla tecrübe edindim. Kadınlara hizmet verirken din, dil, ırk, siyasi görüş gibi farklılıkları kesinlikle muayene odasına taşınmasının kabul edilemez olmasını her milletten insandan oluşan bir topluma hizmet verirken tecrübe etmek, Adana kadın doğum uzmanı olarak verdiğim hizmetin kalitesine ayrı bir boyut kazandırdı.


Amerikan standartlarında kadın doğum uzmanı olarak rapor aldığımda ise bu standartları neden kendi memleketimin kadınları için sağlamadığım konusunda kendimi tenkit ettim.


Adana’da kadınların, şikayetlerini utanmadan ve özgür olarak söyleyecekleri, bilgilerinin gizli kalacağını bilerek, kaliteli ve hijyenik koşullarda, muayenede zaman sıkıntısı yaşamadan kadın doğum muayenesi olabilecekleri yer neredeyse çok az.

Adana’da kadın doğum kliniği açaraken ilk hedefim para kazanmak değil kadınlara yüksek standartlarda hizmet vermekti. Yaklaşık 3 yıldır muayenehanemde çalışmaya ve size hizmet vermeye devam ediyorum. Kliniğimize gelen her kadının ihtiyacını anlayarak, seçim şansı sunarak ve hayat standartlarına uyacak, en son tıp bilgilerini kapsayan tedaviyi vermeye çalışıyorum.


Non invazif yöntemler ile tedavi dünya genelinde gittikçe artıyor. Kadının şikayetini geçirirken hayat kalitesini düşürmemeyi amaçlıyorum. Bu nedenle kliniğimde Femilift Lazer, Pelleve, Ellman radyofrekans, Gynefix gibi medikal aletler ile hizmet veriyorum.


İdrar kaçırma tedavisinin ameliyat olmadan durdurulabileceği bir kadına hayal gibi gelebilir. Ama Adana’da Dr. Ebru Ünal’ ın Kadın Doğum Kliniği’nde vajinismus, idrar kaçırma, genital estetik, genital kaşıntı ve daha birçok hastalık tedavisi zahmetsiz ve kolayca çözülmektedir.


Adana kadın doğum muayenehanesi açarken ilk düşüncem Washington ve Londra’daki kadınların aldığı hizmetin aynısını Adanalı kadınlara sunmaktı. Bu amacıma ulaştığımı sadece Adana’dan değil Türkiye’deki bir çok ilden hastalarımızın olması ve olumlu yorumları sayesinde görüyorum.

Ebru Ünal Kadın Doğum kliniğinde randevunuzu 10 dakikadan fazla beklemezsiniz,

kullanılan tüm malzemeler en iyi ve pahalı maddeler ile sterilize edilir,

asla başkasına kullanılan tek kullanımlık aletler temizlenip size kullanılmaz.

Her hastaya temiz ve yeni set açılır, her hastadan sonra oda dezenfekte edilir.

Kliniğimde çalışan personellerimin de bu konularda hassas olması ve kaliteli hizmet için eğitimli ve donanımlı olması benim için çok önemli.

Asla size kötü muamele edilmez ve sorunlar sizin lehinize olacak şekilde çözülür.


Kadın hastalıkları doğum uzmanı, kozmetik jinekolog ve medikal estetik doktoru olarak dünyadaki son gelişmeleri takip ediyorum ve bir kadın olarak her konuda empati yaparak size hizmet veriyorum.


166 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page