top of page

Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilmeniz Gereken Her şey

Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilmeniz Gereken Her şey! Kızlık zarı dikimi ile ilgili muayeneye veya onarım için gelen hastalarımdan o kadar garip bilgiler duyuyorum ki. Bu bilgileri internetten edindiklerini söylüyorlar. Bu yanlışları düzeltmek için ben de bloğumda kızlık zarı dikimi ile ilgili bir yazı yazmaya karar verdim.


Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilmeniz Gereken Her şey

Kızlara söylemek istediğim en önemli şey: Kızlık zarı hayatımızda ille de olması gereken bir organ, yaşamamızı devam ettirecek bir organ değil. Kızlık zarınızın sağlam veya bozuk olduğunu kimse yüzünüze bakarak tahmin edemez. Bunu hayatınızın merkezine koymayın. Olan olmuştur, bu dokuyu beyninizde çok büyütmeyin. Ve bence kızlık zarınıza baştan sahip çıkın ve erkeklere kanmayın. Kesinlikle erkeklerin sizi kandırmasına izin vermeyin, eğer kızlık zarı sizin ve aileniz için önemli ise evlenmeden once, nişanlı dahi olsanız kesinlikle ilişkiye girmeyin. Bir de arkadaşlarınızın evine gittiğinizde, tanımadığınız kimseler varsa sakın ama sakın bilmediğiniz şeyleri içmeyin.Kızlık zarı kapalı bir organ mı?

Hayır kızlık zarı vajen girişini kapatan perde gibi bir organ değil. Yukarıdaki Youtube videomdaki kızlık zarı tasfirimden nasıl bir yapıda olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.


Kızlık zarı ilk yırtıldığında çok ağrı olur mu?

Hayır bazen kadınlar yırtıldığını hissetmeyebilir de.


Kızlık zarı parmakla veya tuvalet kağıdını ileri bastırdığında bozulur mu?

Hayır.


Penisin biraz ucu girerse bozulur mu?

Bozulur.


Bir diğer konu ise eğer kızlık zarına değer verecek size değer vermeyecek biri karşınızda ise belki de o kişi doğru insan değildir.


Dr.Ebru Ünal Kızlık Zarı Dikimi Ameliyatını Artık Sadece Adana’da Değil, İstanbul’da da Gerçekleştiriyor. Randevu için Arayın. 0 532 632 40 34

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır?

Labium majus denen kısımdan yanağınızı sıkarmış gibi tutuyorum ve hafif çekince hemen kızlık zarı görülür.Kızlık zarı ameliyatı tıp dilinde ismi ne olarak geçer?

Hymenoplasty.


Kızlık zarı diktirmek nedir?

İlişkide kanamanın olması için vajen girişinde yapılan cerrahi müdaheleye kızlık zarı onarımı denir. HymenoplastyVideo.com sitemizden kalıcı operasyonu ve flep yöntemini izleyebilirsiniz. Bu video bu operasyon hakkında bilgilenmenizi sağlayacaktır.


Kızlık zarı dikimi kızlık testinde çıkar mı?

Kalıcı yöntem ile yaptığım kızlık zarı dikimini kontrolde ben bile anlamayabiliyorum. Geçici yöntem ile yapılan onarımlar kesinlikle doktor muayenesinde anlaşılır. Fakat bunu erkek arkadaşınız parmağı ile ya da ilişki sırasında anlamaz.


Kalıcı kızlık zarı dikimi mi yoksa geçici kızlık zarı dikimi mi en iyisi?

Ben buna hastayı muayene ederek karar veriyorum. Eğer akıntınız varsa, sigara içiyorsanız , kabızlık şikayetiniz varsa kalıcı onarım yaptırmamalısınız.


Buradaki dokunun kanlanması iyidir. Fakat ince bir doku olduğu için ve hareketli bir alan (tuvalet, yürüme, oturma kalkma ile etkilenir) olduğundan iyileşme döneminde özenli davranmak gereklidir.


Kalıcı onarım demek 1 ay, 1 yıl veya 10 yıl sonra dahi kızlık zarınız ilk ilişkide kanayacak demektir. Bunu herkes yaptığını söylüyor, fakat gerçekten yapabiliyorlar mı bilemiyorum. Benim Dr. Ersal Kaya ile geliştirdiğim bir teknik var. Bu teknik uygun kişilere yapıldığında dahi %95 oranında iyileşme istediğimiz gibi oluyor. Eğer müdaheleden sonra 1 hafta dinlenemeyecekseniz kalıcı onarım yaptırmayı düşünmeyin. Akıntınız varsa öncelikle antibiyotik ile tedavi olmalısınız. Müdaheleden 1 hafta önce sigarayı bırakmanız yara iyileşmesine faydalı olacaktır.Femilift Lazer kullanarak kızlık zarı onarımını çok daha etkili bir şekilde kliniğimde yapıyorum.


Dr.Ebru Ünal Kızlık Zarı Dikimi Ameliyatını Artık Sadece Adana’da Değil, İstanbul’da da Gerçekleştiriyor. Randevu için Arayın. 0 532 632 40 34

Kızlık zarı dikildiğinde kanama olacak, peki vajen genişliği hissedilir mi?

Ben Femilift Lazer daraltma ile vajen daraltması yaptıktan sonra kızlık zarı onarımı yapıyorum, bu sayede vajen ilk haline geliyor.Geçici diktirme yapıldığında ipleri karşı taraf görüyor?

Hayır, kimse bu ipleri göremez.


Geçici kızlık zarı dikimi kaç gün önce yaptırılmalı?

En fazla 7 gün önce yaptırılmalı, daha uzun zaman geçerse kanama olmaz.


Kızlık zarı diktirirken mutlaka anestezi ile uyumak gerekli mi?

Hayır. Anestezi şart değil. Ben çoğunlukla lokal anestezi yapıyorum .


Kızlık zarı dikiminde gizlilik mümkün mü?

Sadece bu müdahelede değil, her konuda kliniğimizde hasta gizliliği politikasına uygun hasta hizmeti verilmektedir.


Flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi nedir?

Kızlık zarı flep ile dikilmesi kalıcı olarak da bilinen kalıcı kızlık zarı dikimi yöntemidir.


Kızlık zarı dikiminden sonra leke gelmesi normal mi?

İlk gün leke gelebilir, fakat daha sonra kanama olmamalıdır.


Kızlık zarı kalıcı olarak dikilir mi?

Kesinlikle kalıcı olarak dikilebilir.


Adana’da kızlık zarı dikimi yapılıyor mu?

Zor durumda kalan genç kızlarımıza yardımcı olmak için çok gizli olan bu müdaheleyi yapıyoruz.


Kızlık zarı dikilmesi kesin sonuç verir mi?

Evet. Kesinlikle sonuç kanamanız olur. Siz bu konuyu kafaya takmayın, ve ilişkinizin zevkini çıkarın. Bu konuyu halletmek bizim için çok kolay ve sonuç kesindir.

707 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page