top of page

Kliniğimize Karl Storz ofis histereskopi aldık

Kliniğimize Karl Storz ofis histereskopi aldık; Adana’da kadınların dünya standartlarında kadın hastalıkları ve doğum hizmeti alması için her geçen gün kliniğimizde yenilikler yapmaya devam ediyoruz.


Kliniğimize Karl Storz ofis histereskopi aldık

Jinekolojik hastalıklar arasında en sık görülen şikayetlerden adet kanama düzensizliği, kanama miktarında artma, kısırlık, ara kanamalar gibi birçok rahatsızlıkların tanı ve tedavisinde kliniğimize aldığımız Karl Storz marka ofis histereskopi kullanacağız. Ofis histerekopi vajen ve rahim içini gösteren endoskopik bir yöntemdir. Ayrıca ofis histereskopi kullanım alanında da en son teknolojiyi takip ediyoruz. Ellman bipolar aletimizi Karl Storz ofis histeroskopi ile uyumlu hale getirdik. Bu sayede ofis histereskopi sırasında gördüğümüz polip, yapışıklık, septum gibi sorunları anında tedavi edebileceğiz.

Ayrıca aldığımız Karl Storz sistoskopi ile aşırı aktif mesane şikayeti olan kadınlara veya mesanede sorun yaşayan ve sistoskopi gereken kadınlara ofiste hızlı müdahele yapacağız ve işlem CD si, fotoğrafı ve epikrizi vereceğiz.


Aşırı aktif mesane kadınların sık idrara çıkma ve yetişememe şikayetidir. Mesane egzersizi ve ilaç tedavisine rağmen düzelmeyen kadınlarda mesane kaslarına sistoskopi ile ofiste botolinum toxin uygulaması yapılmaya başlanmıştır.


Dünya standartlarındaki bir klinikte ne varsa Ebru Ünal Kadın Sağlığı Kliniğinde bulabilirsiniz.

Schmitz ve Brewer marka muayene masalarımız ile Adana’da kadın hastalıkları ve doğum hizmeti almak isteyen kadınlarımıza, muayene ve işlemler sırasında konfor sunuyoruz.


Biz muayenemizi yaparken siz ister müzik dinleyin, isterseniz akıllı telefonda internete girin, veya eşiniz elinizi tutsun. Adanalı kadınların, muayene, histereskopi veya sistoskopi gibi müdahelelerinde veya gebelik takiplerinde çok rahat etmeleri için gayret gösteriyoruz.

24 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page