top of page

Vajen PRP Uygulaması

Vajen PRP Uygulaması, Kadınların orgazm noktası olan G-noktası, PRP uygulamasından sonra daha iyi hissedilebilir. Cinsel ilişkide tatmin olan kadın sayısı tahmin edilenin daha da altındadır. Bazı kadınlar orgazm oldukları halde bunu fark edemeyebilirler. İlişki sırasında ağrı veya yanma hisseden kadın bu ilişkiden zevk alamaz. Yıllar içinde kollajen dokuda olan kayıp nedeniyle vajen duvarında sarkma, kanlanmasında azalma olur. Bu da bu dokunun haz verme özelliğini biraz azaltır.


Vajen PRP Uygulaması

Haftada 3 kere ilişkiye girmek sağlıklı bir cinsel hayatınız olduğunu gösterir. Eğer bundan daha az ilişkiye giriyorsanız bunun nedenleri hakkında kafa yormanız ve düzeltilebilecek olanlara müdahele etmeniz gereklidir.


Kadının orgazm olması sabah 11-16 saatleri arasında daha kolay olur.


Orgazm sorunu yaşayan kadınlara artık yeni bir tedavi seçeneği sunuyoruz. Eğer orgazm olamamanız tüm düzelttiğiniz sebeplere rağmen devam ediyorsa vajen PRP ile vajeni canlandırmak daha çok zevk almanızı sağlayacaktır.

PRP olarak bilinen sizin kanınızın alındıktan sonra ayrıştırılarak oluşturulan serumu kullanıyorum. Bu serumun içinde bulunan büyüme faktörleri dokuya verildiğinde dokuda kanlanmayı sağlayacak damarlanmayı arttırır ve bu dokunun daha kalın olmasını ve dolgun olmasını sağlar. Uygulamaya geldiğinizde kanınız alınır, 15 dakika içinde hazırlanır ve vajen duvarına bu serum enjekte edilir. Müdaheleye gelmeden 45 dakika önce anestol kremi kadınlık yerinize yani vajen duvarınıza sürerseniz serum uygulaması sırasında ağrı hissetmezsiniz. İşlemden sonraki ilk dört gün ilişkiye girmeyin. Kullanılan PRP sizin kanınızdan elde edildiği için allerji, infeksiyon veya uygulamaya bağlı herhangi bir problem yaşamazsınız. Her 6 haftada bir yapılacak 3 veya 5 uygulama sonrası istediğiniz performansı elde edersiniz.


Orgazm sorunu yaşayan kadınlar yıllardır G noktasına değişik içeriklerde dolgu maddesi uygulaması yaptırdı. Bu maddelerin bazıları vücut ile uyumlu iken bazılarının istenmeyen sonuçlar vermesi söz konusu oldu.

Fakat PRP ile G-noktası uygulaması ve vajen duvarı canlandırması işlemi yan etkisiz, kolay ve ağrısız bir yöntemdir.

89 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page