top of page

Vajina Daraltma İşleminde Ağrısız Tedavi

Vajina Daraltma İşleminde Ağrısız Tedavi Kadınların çok fazla dillendirmeseler de yaşadığı sıkıntıların başında vajina genişlemesi, orgazm problemi ve idrar kaçırma gelmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle kadınların bu sorunlarına lazer tedavisi ile yeni bir tedavi seçeneği eklendi: lazerle vajina daraltma ve laze rile idrar kaçırma tedavisi. Vajinal gevşeme problem yaşayan doğum yapmış veya yapmamış, idrar kaçırma veya orgazm problemi olan kadınlar Alma Femilift lazer ile yüksek memnuniyet derecesinde tedavi edilebilmektedir.


Vajina Daraltma İşleminde Ağrısız Tedavi

Kolay uygulanımı olan ve 20 dakika süren Femilift lazerle vajina daraltma tedavisinde vajina lazer uygulaması ile kalınlaşıyor ve canlanıyor. Lazer, vajina mukoza dokusunda sıkılaşmaya neden oluyor ve işlem yapılan bölgeden herhangi bir doku çıkarılmıyor. Bu nedenle kanama veya ağrı da olmuyor. Bu yüzden de herhangi bir anesteziye veya ağrı kesiciye gereksinim duyulmuyor. Uygulamadan hemen sonra kadın normal günlük hayatına devam ediyor. 1 ay içinde oluşturduğu etki belirgin hale geliyor. Uygulama yaptıran kadınların yüzde 98’i işlem sırasında hiç ağrılarının olmadığını belirtmiş.Lazer ile vajen daraltma sonrası buradaki dokuda kanlanma ve kollajen arttırıldığı için kadınlar daha kolay orgazm olduklarını bildirmiş. Vajina dokusunda uygulanan lazerin ısı etkisi sonucunda kollajen yani bağ dokusunu vücut üretmektedir. Bu yenilenmeyle bölgenin kanlanması belirgin oranda artar ve kollajen ile vajina mukozasında sıkılaşma oluşur.


Eşlerde memnun

Lazerle vajina daraltma uygulaması sonrası eşlerin yaptığı değerlendirmede eşlerden daralmayı ciddi şekilde fark ettikleri görülmüştür.

İdrar kaçırma problemini Femilift lazer çözüyor

İdrar kaçırma tedavisinde Femilift Lazer uygulaması kolay, güvenli ve etkili bir tedavi yöntemidir. İdrar kaçırma tedavisinde uygulama vajina ön duvarına yapılmakta ve buradaki dokuda oluşmuş gevşeme tedavi edilerek idrar kaçırma sorunu çözülmektedir.


Femilift lazer ile vajen daraltma hakkında daha detaylı bilgi için “Femilift lazer ile vajinal daraltma sağlıklı mı?” başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı öneririm.

3 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page