top of page

FemiLift Lazer

FemiLift lazer ile vajinal daraltma, vulvar beyazlatma, vulvar sarkmanın düzeltilmesi, idrar kaçırma tedavisi, vajinal kuruluk tedavisi ve labioplasti gibi birçok tedavi hizmetini kliniğimizde sunmaktayız. Kadın Sağlığı Ünitesi olarak, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyoruz. Bize hemen ulaşabilirsiniz.

Femilift_Lazer.jpg

FemiLift Lazer ile Vajina Daraltma

Gebelik, sezaryenle sonuçlansa dahi vajinada genişlemeye yol açabilir. Hiç doğum yapmamış kadınlarda da zamanla vajinal gevşeme ve genişleme şikayetleri oluşabilir. Tüm bu şikayetlerden FemiLift lazer sayesinde kurtulmak mümkün.

 

İlişkide hava sesi gelmesi, ilişkiden zevk alamamak, idrar kaçırmak, ilişki sırasında penisi yeterince hissedememek vajinal genişlik belirtisidir. Doğumdan sonra vajinal genişleme, ilişkide ağrı yaşamak veya kadının eskisi gibi haz alamaması veya eşinin genişlikten şikayetinin olması gibi sorunlara mükemmel bir çözüm sunuyoruz.

 

FemiLift Robotik Başlıklı Vajinal Lazer teknolojinin geldiği son noktadır. CO2 piksel teknolojine sahip olan FemiLift lazerin uygulaması ağrısızdır. FemiLift lazer ile sadece 3 seansta belirgin bir vajinal daralma oluşur. Ayrıca, vajen dokusunda kanlanmayı arttırır, sinir hücrelerini yeniler ve yaptığı sıkılaşma sayesinde ilişkiden zevk alma ve orgazm olmayı sağlar.

 

Çocuk doğurmadığı halde vajinal genişlik nedeniyle haz alma sorunu yaşayan kadınlara FemiLift vajinal lazer ile etkili çözüm sunuyoruz.

 

FemiLift lazer ile vajina daraltma uygulaması yaklaşık 15 dakika sürer. Lazer ile vajinal daraltma sırasında ve sonrasında ağrınız olmaz ve günlük hayatınıza hemen devam edebilirsiniz. Vajinal lazer işleminden 5 gün sonra cinsel ilişkiye girmeye başlayabilirsiniz. FemiLift lazer ile ilk seanstan sonra dahi kadın ve eşi ciddi daralma farkedecektir. FemiLift vajinal lazer, ayda bir seans uygulanır. Kadınların hepsi uygulama sonrası daha kolay orgazm olduklarını söylemektedir.

 

FemiLift Lazer ile Vulvar Beyazlatma

 

Genital bölgenin vücudun diğer bölgesindeki deriden biraz daha koyu olması normaldir. Genital bölgeye uygulanan ağda, lazer, sıcak ağda gibi uygulamalar nedeniyle zamanla ciddi miktarda koyulaşma oluşabiliyor. Genital bölgeyi kaşımak da koyulaşmaya neden olabilir. Bu bölgenin temizliğinde kullanılan bazı sabun ve uygun olmayan kremler de deride alerji yaparak renk değişimine neden olabilir.

 

FemiLift ile genital bölge derisi beyazlatma işlemini kliniğimizde 2 seans olarak planlıyoruz ama eğer gerek görülürse daha fazla uygulama da yapılabilir. İşlem öncesinde genital bölge derisine lokal anestezik krem sürülür ve 30 dakika beklenir.

 

FemiLift lazer ile yaptığımız işlemin amacı, lazer sonrası eski derinin giderek alttan yeni ve açık renkli derinin gelmesini sağlamaktır. İşlem sonrası hemen günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Genital beyazlatma uygulaması için, FemiLift lazer diğer lazerlere göre çok daha etkilidir.

 

 

FemiLift Lazer ile Vulvar Sarkmanın Düzeltilmesi

FemiLift lazerin özel geliştirilmiş başlığı Femitight ile vulvar deride oluşan sarkma veya kırışıklıklar 3 seansta  düzeltilerek sıkılaşma sağlanmaktadır.

 

 

FemiLift Lazer ile İdrar Kaçırma Tedavisi

Öksürürken, hapşırırken veya gülerken idrar kaçırma, spor yaparken veya yürürken idrar kaçırma, tuvalete yetişememe veya idrar torbasında geçmeyen yanma şikayeti gibi sorunlarda FemiLift lazer ile etkili tedavi sunuyoruz. Lazer uygulaması 15 dakika sürmektedir. Lazerin oluşturduğu etki ile sarkma ve idrar kaçırma sorununa neden olan doku kaybı düzelir ve sıkılaşma sayesinde idrar kaçırma geçer. Mesane ve üretrada oluşan hücresel yenilenme ile yanma geçer ve idrara yetişememe, gece sık idrara kalkma şikayetleri düzelir. İdrar kaçırma tedavisi için yapılan FemiLift lazer uygulaması sonrası hemen günlük rutine dönülebilir. Uygulamadan 5 gün sonra cinsel ilişkiye girebilir.

FemiLift Lazer ile Vajinal Kuruluk Tedavisi

 

Menopoz sonrası sendrom, kadının menopozdan sonra genital bölgesinde ve vajinada kuruluk ve batma hissetmesidir. Menopoz sendromunda vajen mukozası incelir ve hassaslaşır. Vajende bulunan ruga yapısı kaybolur. FemiLift lazer uygulaması ile vajinal kuruluk geçer, ilişkide ağrı düzelir, vajinal doku tekrar kalınlaşır. Kuruluk tedavisininin her yıl bir seans tekrarlanması önerilir.

 

Meme kanseri tedavisi gören kadınlara vücutlarındaki östrojeni azaltacak ilaçlar verilmektedir. Bu da kadınlarda genital bölgede kuruluk ve atrofiye sebep olur. Genital bölgedeki kuruluk nedeniyle ilişkide ciddi ağrı oluşur. FemiLift lazer, meme kanserinden iyileşmiş, kuruluk ve ağrı yaşayan kadınlar için çok etkili bir çözüm sunmaktadır. Meme kanserinde herhangi bir yan etkisi olmayan FemiLift lazer, kuruluğu ciddi şekilde geçirir. Kuruluk tedavisi 3 seansta tamamlanır ve yılda bir seans devam edilmesi önerilir.

 

 

FemiLift Lazer ile Labioplasti İşlemi

 

Labia minoranın normalden büyük olması sebebiyle mayo veya bikini giyildiğinde çirkin görüntü olması, kadınlarda ilişki sırasında iç dudakların içeriye doğru girmesi ile ağrı olması, kronik kaşıntıya ve akıntıya sebep olması veya büyüklük nedeniyle özgüven düşüklüğü gibi durumlarda labioplasti işlemini kliniğimizde lokal anestezi ile yapıyoruz.

bottom of page