top of page

Dış Dudak Estetiği

Yaşlanma ve vajinal doğum, vajina ve çevre dokudaki kolajeni azaltacaktır. Bu değişiklik vajinal duyunun azalmasına, idrar kaçırmaya ve gevşekliğin artmasına neden olur.

FemiLift vajinal lazer, vajinal mukoza ve çevresindeki dokunun kollajen üretimini ve revaskülarizasyonunu uyarır. Gençleştirici etki hemen başlayacak ve son seanstan sonra 6 ay boyunca etkisi devam edecektir. Kadın Sağlığı Ünitesi olarak, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyoruz. Bize hemen ulaşabilirsiniz.

DIŞDUDAK.jpeg

PRP ile Vajina Yenileme

Platelet Rich Plasma (PRP) ortobiyolojik bir ajandır. Kendi kanınızdan hazırlanır. Trombosit açısından zengin plazma saflaştırıldıktan sonra vajinal mukozaya ve perineal bölgeye enjekte edilir. Büyüme faktörleri, kollajen artışını ve kılcal damarları uyaracaktır. PRP enjeksiyonu, vajina sıkılığını arttırır, vajinadaki hissi arttırır ve idrar kaçırmayı düzenler.

PRP enjeksiyonu kolay bir işlemdir, işlemden hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Bazı kadınlar için birden fazla seans gerekebilir. Aynı seansta FemiLift lazer ve PRP enjeksiyonu yaptırabilirsiniz. Perine bölgesindeki epizyotomi bölgesinde ağrınız varsa PRP enjeksiyonu ve gençleştirme yara izlerini düzeltir ve ağrıyı azaltır.

bottom of page